Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
Balancia_sito_misaCU1 - ruszt CU3Balancia 3 szt
Marki
Marka AdHoc powstała w 1995 roku w niemieckim mieście Mannheim. Produkty AdHoc wyróżniają się jakością i nowatorstwem dzięki czemu zdobywają międzynarodowe nagrody. Dokonania są efektem wytężonej pracy projektantów, połączonej z ich wiedzą i umiejętnościami
BE O Lifestyle to bardzo młoda marka holenderska, która narodziła się w 2019 roku. Jej misją jest ograniczenie zużycia produktów wykonanych z tradycyjnego plastiku i zastąpienia go plastikiem wytwarzanym z roślin, który w 100% poddaje się recyklingowi.
Boska Holland jest innowacyjną firmą rodzinną znaną z zamiłowania do sera, która wciąż tworzy nowe akcesoria by bardziej cieszyć się jego smakiem.
Od swoich narodzin marka Château LAGUIOLE stała się wzorem luksusowych narzędzi dla profesjonalistów i wszystkich miłośników wina na świecie. Wytwarzane ręcznie w Thiers i z najlepszych materiałów, te korkociągi wyróżniają się elegancją swoich linii, wyjątkowym chwytem oraz wytrzymałością na trudy użytkowania.
To marka z Kanady, w której portfolio znajduje się wiele oryginalnych, pomysłowych a przede wszystkim bardzo dobrze wykonanych narzędzi kuchennych, które są nieodzowne w sprawnym przygotowywaniu posiłków.
Marka FreeForm jest własnością rodzinnej firmy Tradestock z Wielkiej Brytanii. Tace Freeform to kreatywne połączenie nowoczesnego, oszczędnego wręcz ascetycznego designu z funkcjonalnością rozwiązań i wygodą użytkowania.
Marka Grossag pochodzi z Niemiec, a jej korzenie sięgają 1863 roku. Już od wielu lat specjalizuje się w wysokiej jakości narzędziach kuchennych.
GSD Haushaltsgeräte jest niemiecką marką, której misją jest dostarczenie do każdej kuchni solidnych i niezbędnych narzędzi oraz akcesoriów kuchennych. Jest to marka o ponad 100 letniej historii, która część swoich produktów wciąż wytwarza w Niemczech, Szwajcarii i Czechach.
W Ideale pasja do stali nierdzewnej łączy się z tradycją. Od 1950 roku, marka Ideale, będąca własnością włoskiej firmy IPAC, wciąż na nowo odkrywa klasyczne akcesoria kuchenne ze stali nierdzewnej, jednocześnie dbając o środowisko poprzez stosowanie minimalistycznych opakowań.
Marka IPAC to szeroka gama zaprojektowanych z dbałością o szczegóły artykułów gospodarstwa domowego w tym garnków ze stali nierdzewnej o różnym przeznaczeniu.
Prostota jest znakiem rozpoznawczym geniuszu. Marka i Genietti oferuje proste i innowacyjne akcesoria do gotowania, o niedużych rozmiarach lecz o dużych możliwościach, dla ich użytkowników. Dzięki tym produktom odkryjesz zupełnie nowe możliwości przyrządzania i prezentacji swoich potraw.

Judge jest idealnym wyborem odpowiadającym codziennym kuchennym potrzebom każdego miłośnika kuchni.
Korkociągi LIGNE|W łączą w sobie charakter klasycznych akcesoriów do wina ze współczesnym wzornictwem. Połączenie nowoczesnych kolorów, kształtów i materiałów ze sprawdzoną techniką pozwoliło stworzyć oszałamiające wizualnie i niezwykle funkcjonalne narzędzia.
Mastrad Paris jest marką spółki Mastrad SA powstałej w 1994 roku. Jednym z jej założycieli jest twórca mydła stalowego Deos - Lucas Bignon.
Szwajcarska firma MOHA (Moderne Haushaltwaren AG) od ponad 25 lat niezmiennie na nowo odkrywa sztukę przygotowywania potraw. Moha stworzyła liczne, w większości opatentowane, innowacyjne produkty dla wielu znanych marek, a także dla własnej marki «Moha z Szwajcarii», które są sprzedawane na całym świecie.
Typowe dla Toskańczyków zamiłowanie do zdrowego i smacznego jedzenia było inspiracją do powstania opatentowanych butelek ze stali nierdzewnej, których zadaniem jest jak najlepsza ochrona oliwy z oliwek. Świat produktów marki Olipac zdecydowanie odzwierciedla toskański styl życia.
Omada to włoska marka, która jest synonimem innowacji, wysokiej jakości, odpowiedzialności wobec środowiska oraz dbałości o szczegóły.
Produkty marki Stellar są projektowane w Bristolu i dystrybuowane na całym świecie przez Horwood Homewares. Stellar jest najlepszym wyborem dla kucharzy domowych i szefów kuchni, którzy chcą posiadać pięknie zaprojektowane, długowieczne akcesoria i narzędzia kuchenne o wysokiej jakości.
Jesteśmy Smidge. I nasz cel jest prosty - Chcielibyśmy odegrać rolę w zmniejszeniu zużycia jednorazowych plastików.
Jesteśmy niedrodzy.
Jesteśmy odpowiedzialni.
Jesteśmy optymistyczni.
Zlokalizowana w Thiers we Francji od 1648 roku, wytwórca noży, firma TB Groupe jest zakorzeniona w tradycji rzemiosła nożowniczego i oparta wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Zamiłowanie do innowacyjności jest zawarte w każdym z produkowanych noży.
Marka Tomorrow's Kitchen jako element grupy Dutch Creative Brands należy do holenderskiej firmy International Innovation Company zlokalizowanej w Delft pod Amsterdamem w Holandii. Oferuje unikalne w swej konstrukcji i wzornictwie produkty do kuchni i jadalni.
Marka Vacu Vin jako element grupy Dutch Creative Brands należy do holenderskiej firmy International Innovation Company zlokalizowanej w Delft pod Amsterdamem w Holandii. Oferuje unikalne w swej konstrukcji i wzornictwie produkty do wina.
Polecane produkty
Butelka na oliwę CHIC ze stali nierdzewnej o pojemności 500ml w kolorze gunmetal.
Promocja
Przecierak do warzyw ze stali nierdzewnej z trzema wymiennymi perforowanymi dyskami.
Promocja
Pomarańczowa miska do mieszania o pojemności 3L z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Stworzony do siekania ziół, krojenia pizzy i nie tylko!
Sprawdzą się przy wyjmowaniu i odsączaniu frytek, pulpetów czy smażonych warzyw.
Promocja