Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
Balancia_sito_misaCU1 - ruszt CU3Balancia 3 szt
Marki
Marka AdHoc powstała w 1995 roku w niemieckim mieście Mannheim. Produkty AdHoc wyróżniają się jakością i nowatorstwem dzięki czemu zdobywają międzynarodowe nagrody. Dokonania są efektem wytężonej pracy projektantów, połączonej z ich wiedzą i umiejętnościami.
BE O Lifestyle to bardzo młoda marka holenderska, która narodziła się w 2019 roku. Jej misją jest ograniczenie zużycia produktów wykonanych z tradycyjnego plastiku i zastąpienia go plastikiem wytwarzanym z roślin, który w 100% poddaje się recyklingowi.
Boska Holland jest innowacyjną firmą rodzinną znaną z zamiłowania do sera, która wciąż tworzy nowe akcesoria by bardziej cieszyć się jego smakiem.
Od swoich narodzin marka Château LAGUIOLE stała się wzorem luksusowych narzędzi dla profesjonalistów i wszystkich miłośników wina na świecie. Wytwarzane ręcznie w Thiers i z najlepszych materiałów, te korkociągi wyróżniają się elegancją swoich linii, wyjątkowym chwytem oraz wytrzymałością na trudy użytkowania.
To marka z Kanady, w której portfolio znajduje się wiele oryginalnych, pomysłowych a przede wszystkim bardzo dobrze wykonanych narzędzi kuchennych, które są nieodzowne w sprawnym przygotowywaniu posiłków.
Marka FreeForm jest własnością rodzinnej firmy Tradestock z Wielkiej Brytanii. Tace Freeform to kreatywne połączenie nowoczesnego, oszczędnego wręcz ascetycznego designu z funkcjonalnością rozwiązań i wygodą użytkowania.
Marka Grossag pochodzi z Niemiec, a jej korzenie sięgają 1863 roku. Już od wielu lat specjalizuje się w wysokiej jakości narzędziach kuchennych.
GSD Haushaltsgeräte jest niemiecką marką, której misją jest dostarczenie do każdej kuchni solidnych i niezbędnych narzędzi oraz akcesoriów kuchennych. Jest to marka o ponad 100 letniej historii, która część swoich produktów wciąż wytwarza w Niemczech, Szwajcarii i Czechach.
W Ideale pasja do stali nierdzewnej łączy się z tradycją. Od 1950 roku, marka Ideale, będąca własnością włoskiej firmy IPAC, wciąż na nowo odkrywa klasyczne akcesoria kuchenne ze stali nierdzewnej, jednocześnie dbając o środowisko poprzez stosowanie minimalistycznych opakowań.
Marka IPAC to szeroka gama zaprojektowanych z dbałością o szczegóły artykułów gospodarstwa domowego w tym garnków ze stali nierdzewnej o różnym przeznaczeniu.
Prostota jest znakiem rozpoznawczym geniuszu. Marka i Genietti oferuje proste i innowacyjne akcesoria do gotowania, o niedużych rozmiarach lecz o dużych możliwościach, dla ich użytkowników. Dzięki tym produktom odkryjesz zupełnie nowe możliwości przyrządzania i prezentacji swoich potraw.

Judge jest idealnym wyborem odpowiadającym codziennym kuchennym potrzebom każdego miłośnika kuchni.
Korkociągi LIGNE|W łączą w sobie charakter klasycznych akcesoriów do wina ze współczesnym wzornictwem. Połączenie nowoczesnych kolorów, kształtów i materiałów ze sprawdzoną techniką pozwoliło stworzyć oszałamiające wizualnie i niezwykle funkcjonalne narzędzia.
Mastrad Paris jest marką spółki Mastrad SA powstałej w 1994 roku. Jednym z jej założycieli jest twórca mydła stalowego Deos - Lucas Bignon.
Szwajcarska firma MOHA (Moderne Haushaltwaren AG) od ponad 25 lat niezmiennie na nowo odkrywa sztukę przygotowywania potraw. Moha stworzyła liczne, w większości opatentowane, innowacyjne produkty dla wielu znanych marek, a także dla własnej marki «Moha z Szwajcarii», które są sprzedawane na całym świecie.
Typowe dla Toskańczyków zamiłowanie do zdrowego i smacznego jedzenia było inspiracją do powstania opatentowanych butelek ze stali nierdzewnej, których zadaniem jest jak najlepsza ochrona oliwy z oliwek. Świat produktów marki Olipac zdecydowanie odzwierciedla toskański styl życia.
Omada to włoska marka, która jest synonimem innowacji, wysokiej jakości, odpowiedzialności wobec środowiska oraz dbałości o szczegóły.
Produkty marki Stellar są projektowane w Bristolu i dystrybuowane na całym świecie przez Horwood Homewares. Stellar jest najlepszym wyborem dla kucharzy domowych i szefów kuchni, którzy chcą posiadać pięknie zaprojektowane, długowieczne akcesoria i narzędzia kuchenne o wysokiej jakości.
Jesteśmy Smidge. I nasz cel jest prosty - Chcielibyśmy odegrać rolę w zmniejszeniu zużycia jednorazowych plastików.
Jesteśmy niedrodzy.
Jesteśmy odpowiedzialni.
Jesteśmy optymistyczni.
Zlokalizowana w Thiers we Francji od 1648 roku, wytwórca noży, firma TB Groupe jest zakorzeniona w tradycji rzemiosła nożowniczego i oparta wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Zamiłowanie do innowacyjności jest zawarte w każdym z produkowanych noży.
Marka Tomorrow's Kitchen jako element grupy Dutch Creative Brands należy do holenderskiej firmy International Innovation Company zlokalizowanej w Delft pod Amsterdamem w Holandii. Oferuje unikalne w swej konstrukcji i wzornictwie produkty do kuchni i jadalni.
Marka Vacu Vin jako element grupy Dutch Creative Brands należy do holenderskiej firmy International Innovation Company zlokalizowanej w Delft pod Amsterdamem w Holandii. Oferuje unikalne w swej konstrukcji i wzornictwie produkty do wina.
Polecane produkty
Zbieracz pestek został wykonany ze stali nierdzewnej.
Promocja
Dzbanek ze stali nierdzewnej pomieści 10 filiżanek płynu.
Promocja
Szpryca ze stali nierdzewnej przeznaczona do wypełniania pieczonego mięsa aromatem świeżych przypraw.
Promocja
Pomarańczowa miska do mieszania o pojemności 3L z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Brytfanna do lasagne ze stali nierdzewnej o błyszczącej powierzchni.
Promocja