Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Uniwersalny siekacz Speedy Max z możliwością miksowania (poj. 0,7 l)
uniwersalny siekacz z możliwością miksowania speed
uniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speeduniwersalny siekacz z możliwością miksowania speed
Opis produktu:
Producent: Moha
Numer artykułu: MO-15017
Numer EAN: 7611264150177
Jak najszybciej posiekać cebulę, marchewkę lub zioła? Odpowiedzią jest błyskawiczny siekacz Speedy Max!

Speedy Max nie tylko sieka, ale również kroi i szatkuje oraz miksuje. To spora różnica w porównaniu do innych urządzeń tego typu. A to dzięki możliwości wyboru grubości krojenia – od dużych kawałków, przez średnie, aż po bardzo drobne. Wystarczy 5 do 10 pociągnięć linką, żeby pokroić produkty na taki stopień, jaki jest Ci akurat potrzebny.

Do Speedy Max dołączono też specjalną końcówkę do miksowania – dzięki niej można przygotować sosy, majonez.
Oprócz tego znajduje się pokrywka, która umożliwia zamknięcie pojemnika. Szpatułka do zdejmowania osadzonych na ściankach warzyw oraz specjalna końcówka przeznaczona do czosnku i ziół.

Duży pojemnik (0,7 l) pozwala posiekać od razu większe ilości warzyw i owoców. Jest łatwy do czyszczenia i można w nim przechowywać pokrojone produkty.

Nożyki zostały wykonane ze stali nierdzewnej.

Przybliżone wymiary brutto: wysokość 14,4cm, długość 14,2cm, szerokość 14,2cm

Przybliżona waga brutto: 0,563kg


Polecane produkty
Dzięki podwójnym szklanym ściankom gorące napoje utrzymują temperaturę dłużej, podczas gdy filiżanka pozostaje chłodna w dotyku.
Promocja
Stworzony wyłącznie z naturalnych materiałów, rozłożę się w glebie nie pozostawiając po sobie żadnego śladu… czyli tak jak wszyscy tego chcemy!
Promocja
Efektywna termicznie konstrukcja kafetiery o podwójnych ściankach sprawi, że kawa przez o wiele dłuższy czas zachowa swoją temperaturę.
Promocja
Stellar COFFEE Ekspres do espresso posiada podwójne ścianki, dzięki czemu utrzymuje ciepło kawy.
Promocja
Smidge Natural Collection to szeroka gama przyjaznych dla środowiska, niepowtarzalnych produktów.
Promocja