Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Nóż uniwersalny Maestro Evercut
nóż uniwersalny  maestro evercut
nóż uniwersalny  maestro evercutnóż uniwersalny  maestro evercutnóż uniwersalny  maestro evercutnóż uniwersalny  maestro evercutnóż uniwersalny  maestro evercutgama noży maestro evercutgama noży maestro
Opis produktu:
Producent: TB - Tarrerias Bonjean
Numer artykułu: TB-10424280
Numer EAN: 3118220004337
Uniwersalny nóż przeznaczony do krojenia. To idealny nóż dla wszystkich, którzy potrzebują uniwersalnego ostrza do pracy w kuchni.

Nóż uniwersalny ma ostrze o długości 21 cm. Idealny nóż do krojenia produktów w cienkie plasterki. Jest wąski i dosyć cienki, więc przyda się do precyzyjnego cięcia.

Ten nóż docenią zarówno profesjonaliści, jaki i początkujący kucharze. Zdecydowanie powinien znaleźć się w każdej kuchni.

Seria Furtif to noże tworzone przez przyjazną środowisku firmę TB Groupe we Francji. Noże są wykonane ze stali, ale za ich niezwykłą wytrzymałość i ostrość odpowiada specjalna technologia wykonania ostrza.
Stal została pokryta tytanowo-węglową powłoką laserowo przytwierdzoną do powierzchni. To sprawia, że nóż jest 300 razy bardziej wytrzymały od tradycyjnych noży ze stali. Oznacz to, że nóż wystarczy naostrzyć raz na... 25 lat!!! Na krawędź tnącą została laserowo naniesiona warstwa węglika tytanu sprawiająca że ostrość zostaje zachowana na tak długo.

Nóż to nie tylko niezwykła ostrość. To również przyciągające oko wzornictwo – czarne ostrze i geometryczna rękojeść, która świetnie leży w dłoni. Ten nóż z całą pewnością będzie diamentem w koronie Twoich kuchennych akcesoriów.

Każdy z noży ma unikalny numer serii, który można zarejestrować na stronie producenta.
Polecane produkty
Wspaniała zabawa dla każdego i bardzo łatwe w użyciu dla dziecka.
Dzięki zastosowaniu dodatku włókna szklanego ta łyżka do spaghetti jest mocniejsza i bardziej odporna na wysokie temperatury niż tradycyjne nylonowe narzędzia.
Deska do sera z drewna bukowego + 3 noże ze stali nierdzewnej.
Misa/garnek z serii Balancia z wkładem do gotowania na parze oraz pokrywką.
Podstawka chroni stół przed zadrapaniami i zarysowaniami oraz zapobiega kondensacji pierścieni na stole.