Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Nóż Santoku Maestro Evercut
nóż santoku maestro evercut
nóż santoku maestro evercutnóż santoku maestro evercutnóż santoku maestro evercutnóż santoku maestro evercutgama noży maestro evercut gama noży maestro
Opis produktu:
Producent: TB - Tarrerias Bonjean
Numer artykułu: TB-10424279
Numer EAN: 3118220004320
Santoku to nóż wzorowany na japońskich nożach. Charakteryzuje się szerokim ostrzem, na którym można przenosić pokrojone produkty wprost do naczynia.

Santoku to pomost pomiędzy wschodnią a zachodnią sztuką kulinarną. Ma podobne zastosowanie, jak klasyczny nóż szefa kuchni. Można nim kroić i szatkować. Świetnie nadaje się do krojenia delikatnych produktów, jak np. grzyby oraz ryb.


Seria Maesto to noże tworzone przez przyjazną środowisku firmę TB Groupe we Francji. Noże są wykonane ze stali najwyższej jakości. Stal jest nawet 5 razy bardziej wytrzymała niż noże ceramiczne! To znaczy, że trzeba je ostrzyć o wiele rzadziej. Mają niezwykle ostre ostrze, które nie wymaga ostrzenia przez okres około 25 lat normalnego używania. Na krawędź tnącą została laserowo naniesiona warstwa węglika tytanu sprawiająca że ostrość zostaje zachowana na tak długo.

Rękojeść jest wykonana z polimeru wysokiej jakości. Klasyczny kształt dobrze układa się w dłoni, co sprawia, że krojenie nim jest łatwe i przyjemne.

Każdy z noży ma unikalny numer serii, który można zarejestrować na stronie producenta.

Nóż do obierania ma specjalne etui.

Noże z serii Maestro można myć w zmywarce.
Polecane produkty
Zgodnie z nazwą L’Essentiel jest prostym, niedrogim i wydajnym korkociągiem.
Promocja
Marmurowa deska ze struną do krojenia sera,foie gras
Promocja
Nóż Stellar Samurai Yanagiba o długości 12cm.
Promocja
Elegancki, stalowy korkociąg z stojakiem.
Promocja
Dzięki zastosowaniu dodatku włókna szklanego ta łyżka do spaghetti jest mocniejsza i bardziej odporna na wysokie temperatury niż tradycyjne nylonowe narzędzia.