Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Nóż Santoku Maestro Evercut
nóż santoku maestro evercut
nóż santoku maestro evercutnóż santoku maestro evercutnóż santoku maestro evercutnóż santoku maestro evercutgama noży maestro evercutgama noży maestro
Opis produktu:
Producent: TB - Tarrerias Bonjean
Numer artykułu: TB-10424274
Numer EAN: 3118220004276
Santoku to nóż wzorowany na japońskich nożach. Charakteryzuje się szerokim ostrzem, na którym można przenosić pokrojone produkty wprost do naczynia.

Santoku to pomost pomiędzy wschodnią a zachodnią sztuką kulinarną. Ma podobne zastosowanie, jak klasyczny nóż szefa kuchni. Można nim kroić i szatkować. Świetnie nadaje się do krojenia delikatnych produktów, jak np. grzyby oraz ryb.


Seria Maesto to noże tworzone przez przyjazną środowisku firmę TB Groupe we Francji. Noże są wykonane ze stali najwyższej jakości. Stal jest nawet 5 razy bardziej wytrzymała niż noże ceramiczne! To znaczy, że trzeba je ostrzyć o wiele rzadziej. Mają niezwykle ostre ostrze, które nie wymaga ostrzenia przez okres około 25 lat normalnego używania. Na krawędź tnącą została laserowo naniesiona warstwa węglika tytanu sprawiająca że ostrość zostaje zachowana na tak długo.

Rękojeść jest wykonana z polimeru wysokiej jakości. Klasyczny kształt dobrze układa się w dłoni, co sprawia, że krojenie nim jest łatwe i przyjemne.

Każdy z noży ma unikalny numer serii, który można zarejestrować na stronie producenta.

Nóż do obierania ma specjalne etui.

Noże z serii Maestro można myć w zmywarce.
Polecane produkty
Stalowy korek do szampana GUSTO CHAMP wyjątkowo niski i płaski, idealnie sprawdzi się w przechowywaniu butelek w lodówce.
Promocja
Spieniacz do mleka został wyposażony w mocny silnik.
Promocja
Młynki zostały wyposażone w bardzo wydajne żarna CeraCut®, które są wolne od zapachów i smaków, a także są niezwykle odporne na zużycie i korozję.
Promocja
Zbudowany do codziennego użytku, do używania w nieskończoność, w domu albo gdziekolwiek.
Promocja
Jedyny w swoim rodzaju zaparzacz do herbaty na świecie.
Promocja