Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Tarka strug z drobnym ostrzem
tarka strug z drobnym ostrzem
tarka strug z drobnym ostrzemtarka strug z drobnym ostrzemtarka strug z drobnym ostrzemtarka strug z drobnym ostrzemtarka strug z drobnym ostrzemtarka strug z drobnym ostrzem - moletowany uchwyttarka v - surface glide technology
Opis produktu:
Producent: Cuisipro
Numer artykułu: CU-747342
Numer EAN: 0065506073422
Kolejna tarka, tym razem z drobnymi oczkami, z serii V-Collection. Najlepszych i najbardziej poręcznych tarek w Twojej kuchni.

Tarka przeznaczona do ścierania twardych serów i cytrusów. Ale to nie jedyne jej zastosowanie w kuchni. Równie dobrze sprawdzi się do ścierania czosnku lub imbiru na papkę. Tarka może, więc stać się jednym z najbardziej potrzebnych akcesoriów kuchennych.

Długi uchwyt sprawia, że tarkę trzyma się wygodnie w dłoni i łatwo nią operuje zarówno w pozycji opartej, jak również ścierając produkty bezpośrednio do naczynia - garnka, miski lub na patelnię.

Tarka została zaopatrzona w specjalną pokrywę, która zabezpiecza dłonie przed skaleczeniem.

Dlaczego tarki V Cuisipro są takie dobre? Czy dla tego, że V brzmi jak VIP? Przede wszystkim dlatego, że tarki Cuisipro nie są mikrotarkami.
Oto kilka szczegółów dotyczących wszystkich tarek Cuisipro V:
1. Wielkość: tarki wąskie mają wymiary powierzchni roboczej 42mm x 180mm i gdy porównamy do innych tarek w których to uchwyt jest szerszy niż część robocza okaże się, że wąska tarka Cuisipro jest szeroka! Z kolei część robocza tarek szerokich ma wymiary aż 70mm x 140mm.
2. Powierzchnia: powierzchnia części roboczej wykonana jest ze stali nierdzewnej i dzięki laserowej obróbce posiada podłużne mikrozagłebienia powodujące, że tarty materiał nie przykleja się całą swą powierzchnią i jest kierowany wzdłuż tarki, dzięki czemu przesuwanie wymaga mniej siły i jest bezpieczniejsze. To wykonanie nosi zastrzeżoną nazwę Surface Glide Technology.
3. Zęby: tarki Cuisipro V biorą swoją nazwę od kształtu ułożenia nacięć skrawających. Nacięcia te są ułożone ukośnie i pochylone do środka tarki, co powoduje że skrawanie materiału zaczyna się od zewnątrz i kieruje do wewnątrz. Efekt jest taki, że nie potrzeba mocno naciskać aby skrawać materiał. Dodatkowo sam proces jest dużo bardziej bezpieczny, gdyż skrawany materiał samoistnie utrzymuje się wzdłuż osi tarki i nie grozi nam skaleczenie w wyniku zsunięcia się materiału na bok. Dodatkowo zęby są niezwykle ostre gdyż ostrzone są metodą trawienia.
4. Sztywność: ramki tarek Cuisipro V zbudowane są z grubej stali nierdzewnej dzięki czemu nie wyginają się jak w tańsze tarki popularnych marek.
5. Uchwyt: elegancja i trwałość - uchwyty Tarek V wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dzięki czemu są bardzo eleganckie a przede wszystkim trwałe. Moletowanie uchwytu gwarantuje pewne trzymanie w dłoni. Masa uchwytu daje doskonałe wyważenie, podobnie jak w wysokiej jakości nożach.
6. Osłona: każda tarka posiada sztywną osłonę z trwałego, przeźroczystego tworzywa. Osłona może być zamocowana pod tarką tworząc pojemniczek na tarty materiał. Naniesiona podziałka pomaga zmierzyć jego ilość.
7. Ogólna jakość wykonania: ogólne wykonanie tarek jest na najwyższym poziomie. Silikonowa stopka jest na całej szerokości sztywnej ramy tarki, co umożliwia pewną i wygodna pracę bez ryzyka poślizgu, obrotu czy wyginania.
8. Opakowanie: tarki Cuisipro V pakowane są w sztywne eleganckie opakowania z okienkiem, przez które można tarkę dokładnie obejrzeć. W takim opakowaniu może być wręczona jako prezent.


Tarkę można myć w zmywarce, jednak zaleca się mycie ręczne.
Polecane produkty
Zaparzacz do herbaty GRANTEA jest przeznaczony do różnych herbat ale przede wszystkim do tych o dużych liściach.
Promocja
Zaparzacz z magnetyczną łapką i podstawką do parzenia drobnej herbaty.
Promocja
Miniaturowy rozmiar młynka czyni go idealnym kompanem podróży!
Promocja
Zestaw 2 Mini Młynków David z mechanizmem pełnej regulacji grubości mielenia.
Promocja
Dwustronny młynek do ziół i przypraw z mechanizmem PreciseCut® oraz ceramicznymi żarnami CeraCut®.
Promocja