Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Taca pod gorące naczynia, pomarańczowa
taca pod gorące naczynia, pomarańczowa
taca pod gorące naczynia, pomarańczowataca pod gorące naczynia, pomarańczowataca pod gorące naczynia, pomarańczowataca pod gorące naczynia, pomarańczowataca pod gorące naczynia, pomarańczowa
Opis produktu:
Producent: FreeForm
Numer artykułu: FF-PRBS1701ORG
Numer EAN: 5020057309081
Przy pomocy dwustronnej tacy-podkładki pod gorące naczynia łatwo i elegancko podasz np. gorącą zupę czy zapiekankę prosto na stół! Taca wykonana jest z bambusa, naturalnego materiału, który jest trwały i wytrzymały w użyciu a przy tym lekki. Jest on pokryty odpornym na wysoką temperaturę silikonem – część pokryta silikonem wytrzymuje temperaturę do 220°C, część bambusowa do 90°C.
Po środku strony bambusowej tacy znajdują się silikonowe wypustki w kształcie okręgów zabezpieczające przenoszone przedmioty przed zsuwaniem się.
Stawiając tacę na stole zmieniasz ją w efektowną podkładkę. Boki tacy-podkładki rozchylają się płasko, nie utrudniając dostępu do serwowanej potrawy. Nie musisz zestawiać naczyń na stół zastanawiając się co zrobić ze zbędną tacą.
Przybliżone wymiary ze składanymi bokami; długość 40 cm, szerokość 30cm, grubość 1 cm
Przybliżona waga brutto; 1 kg

Taca nie nadaje się do mycia w zmywarce, w przypadku zabrudzenia należy ją umyć gorącą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu, suszyć w pozycji pionowej. Zaleca się również od czasu do czasu delikatnie natrzeć olejem bambusową powierzchnię.
Nie używać w kuchence mikrofalowej.
Polecane produkty
Szpatuła do naleśników z linii Stellar Premium Nylon Tools z nylonowym wykończeniem.
Promocja
Brytfanna z rusztem została wykonana w całości ze stali dzięki czemu ciepło jest rozprowadzane szybko i równomiernie.
Promocja
Stworzony wyłącznie z naturalnych materiałów, rozłożę się w glebie nie pozostawiając po sobie żadnego śladu… czyli tak jak wszyscy tego chcemy!
Promocja
Kolekcja Rocktanium jest zasadniczą częścią oferty patelni marki Stellar, która szczyci się nieprzywierającymi patelniami i rondlami.
Promocja
Jest wyposażona w pusty w środku, wyprofilowany pod palce chwyt, dzięki temu charakteryzuje się lekkością i wygodą trzymania.
Promocja