Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Taca pod gorące naczynia, pomarańczowa
taca pod gorące naczynia, pomarańczowa
taca pod gorące naczynia, pomarańczowataca pod gorące naczynia, pomarańczowataca pod gorące naczynia, pomarańczowataca pod gorące naczynia, pomarańczowataca pod gorące naczynia, pomarańczowa
Opis produktu:
Producent: FreeForm
Numer artykułu: FF-PRBS1701ORG
Numer EAN: 5020057309081
Przy pomocy dwustronnej tacy-podkładki pod gorące naczynia łatwo i elegancko podasz np. gorącą zupę czy zapiekankę prosto na stół! Taca wykonana jest z bambusa, naturalnego materiału, który jest trwały i wytrzymały w użyciu a przy tym lekki. Jest on pokryty odpornym na wysoką temperaturę silikonem – część pokryta silikonem wytrzymuje temperaturę do 220°C, część bambusowa do 90°C.
Po środku strony bambusowej tacy znajdują się silikonowe wypustki w kształcie okręgów zabezpieczające przenoszone przedmioty przed zsuwaniem się.
Stawiając tacę na stole zmieniasz ją w efektowną podkładkę. Boki tacy-podkładki rozchylają się płasko, nie utrudniając dostępu do serwowanej potrawy. Nie musisz zestawiać naczyń na stół zastanawiając się co zrobić ze zbędną tacą.
Przybliżone wymiary ze składanymi bokami; długość 40 cm, szerokość 30cm, grubość 1 cm
Przybliżona waga brutto; 1 kg

Taca nie nadaje się do mycia w zmywarce, w przypadku zabrudzenia należy ją umyć gorącą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu, suszyć w pozycji pionowej. Zaleca się również od czasu do czasu delikatnie natrzeć olejem bambusową powierzchnię.
Nie używać w kuchence mikrofalowej.
Polecane produkty
Wspaniała zabawa dla każdego i bardzo łatwe w użyciu dla dziecka.
Podstawka chroni stół przed zadrapaniami i zarysowaniami oraz zapobiega kondensacji pierścieni na stole.
Misa/garnek z serii Balancia z wkładem do gotowania na parze oraz pokrywką.
Dzięki zastosowaniu dodatku włókna szklanego ta łyżka do spaghetti jest mocniejsza i bardziej odporna na wysokie temperatury niż tradycyjne nylonowe narzędzia.
Trwały, praktyczny i wszechstronny – idealny przyrząd pomocny w czasie grillowania i smażenia.