Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Taca – bambus i pomarańczowy silikon
taca – bambus i pomarańczowy silikon
taca – bambus i pomarańczowy silikon taca – bambus i pomarańczowy silikon taca – bambus i pomarańczowy silikon taca – bambus i pomarańczowy silikon
Opis produktu:
Producent: FreeForm
Numer artykułu: FF-FFBS1702ORG
Numer EAN: 5020057309128
Przy pomocy dwustronnej tacy FreeForm bezpiecznie i elegancko podasz gorące dania wprost na stół!
Taca FreeForm to połączenie drewna bambusa z silikonem. Taca z jednej strony pokryta jest odpornym na wysoką temperaturę silikonem, z drugiej prezentuje piękne, naturalne drewno – strona pokryta silikonem wytrzymuje do 220°C, strona bambusowa do 90°C. Dostępne są cztery kolory: szary, zielony, pomarańczowy i czerwony. Są to eleganckie tace, na których można kroić pieczywo, czy też serwować przekąski jak np. sery, wędliny czy ciasta.
Stawiając gorące naczynie na silikonowej stronie, nie tylko chronisz swój stół przed odparzeniem, ale też naczynie, w trakcie przenoszenia nie ślizga się, grożąc ci poparzeniem. Brzegi tacy składają się z czterech stron perfekcyjnie zabezpieczając transportowane przedmioty.
Stawiając tacę na stole zmieniasz ją w efektowną podkładkę. Brzegi tacy rozkładają się płasko i już nie utrudniają dostępu do serwowanej potrawy. Nie musisz zestawiać naczyń na stół zastanawiając się co zrobić ze zbędną tacą.
Przybliżone wymiary powierzchni tacy ze złożonymi bokami : szerokość 22,5 cm, długość 32,5cm
Przybliżone wymiary całkowite tacy : długość 45 cm, szerokość 35cm, grubość 1 cm.
Waga brutto; 1,15 kg
Taca nie nadaje się do mycia w zmywarce, w przypadku zabrudzenia należy ją umyć gorącą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu, suszyć w pozycji pionowej. Zaleca się również od czasu do czasu delikatnie natrzeć olejem bambusową powierzchnię.
Nie używać w kuchence mikrofalowej.
Polecane produkty
Imbryczek ORIENT+ jest wyposażony w duży filtr ze stali nierdzewnej, umożliwiający liściom herbaty pełne uwolnienie swojego aromatu.
Promocja
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli TROPICA BLACK może być obsługiwany przy pomocy jednej ręki.
Promocja
Ten moździerz jest odpowiedni do ścierania, miażdżenia i proszkowania ziół i przypraw.
Promocja
Forma do pieczenia wykonana z wysokiej jakości stali węglowej z nieprzywierającą powłoką.
Promocja
Stworzone wyłącznie z naturalnych materiałów, rozłożymy się w glebie nie pozostawiając po sobie żadnego śladu… czyli tak jak wszyscy tego chcemy!
Promocja