Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Stellar Taca do pieczenia 24x18x1,5cm
stellar taca do pieczenia 24x18x1,5cm
stellar taca do pieczenia 24x18x1,5cmstellar taca do pieczenia 24x18x1,5cmstellar taca do pieczenia 24x18x1,5cmstellar taca do pieczenia 24x18x1,5cm
Opis produktu:
Producent: Stellar
Numer artykułu: ST-SB46
Numer EAN: 5051896002925
Blacha płaska do pieczenia z nieprzywierającą powłoką, została wykonana z wysokiej jakości stali węglowej. Solidne, wywinięte krawędzie są bezpieczne i ułatwiają przenoszenie formy wraz z zawartością. Blacha jest łatwa w czyszczeniu, można myć ją w zmywarce.
Blacha idealnie pasuje rozmiarem do mniejszej tacki do pieczenia na jedną porcję , używając obu można przygotować 2 różne dania bez mieszania się soków, oszczędzając miejsce w piekarniku.
Forma przeznaczona jest do użycia w piekarniku.
Zakres temperatur do 210°C
Uwagi dotyczące użytkowania
Przed pierwszym użyciem należy usunąć etykiety i umyć formę ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu a następnie dokładnie dokładnie osuszyć. Forma przeznaczona jest do użytku tylko w piekarniku, nie nadaje się do użycia w piekarniku włączonym grillem, na płycie i w kuchence mikrofalowej. Formy nie należy przegrzewać. Przed przystąpieniem do czyszczenia forma powinna ostygnąć, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia powłoki. Do mycia zleca się stosowanie łagodnych detergentów i miękkich, nylonowych zmywaków. Po umyciu formę należy dokładnie osuszyć. W kontakcie z formą należy używać drewnianych lub silikonowych szpatuł. Nie należy kroić w formie. Należy zachować uwagę przy przechowywaniu, aby uniknąć zarysowania. Preferuje się mycie ręczne formy jakkolwiek forma nadaje się do mycia w zmywarce, ale trzeba ją wyjąć zaraz po umyciu i osuszyć dokładnie.

Materiał: stal węglowa, 0.8-1 mm, xynflon 16-18 mikronów.

Przybliżone wymiary: wysokość 1,5 cm, długość 25 cm, szerokość 19 cm
Przybliżone wymiary wewnętrzne: wysokość 1,3 cm, długość 24 cm, szerokość 18 cm

Przybliżone wymiary brutto: wysokość 19,5 cm, długość 25 cm, szerokość 1,8 cm
Przybliżona waga brutto: 0,230 kg
Opakowanie: torba foliowa, zawieszka

Polecane produkty
Młynek do kawy MRS. BEAN umożliwia łatwe, nie wymagające wysiłku mielenie ziaren kawy.
Promocja
Dzięki podwójnym borokrzemowym ściankom filiżanek termicznych Judge będziesz mógł cieszyć się gorącą filiżanką kawy znacznie dłużej, smakując każdą chwilę.
Promocja
Zestaw młynków do pieprzu i soli TWIN czarno-szary z drewnianym wykończeniem
Promocja
Jest to narzędzie przeznaczone do flambirowania, karmelizowania, szklenia, rozpuszczania, za pomocą którego uzyskamy także aromat pieczenia.
Promocja
Zaparzacz do herbaty oraz innych ziół o bardzo drobnych oczkach filtra!
Promocja