Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Stellar Forma do chleba/pasztetu stal non-stick
stellar forma do chleba/pasztetu stal non-stick
stellar forma do chleba/pasztetu stal non-stickstellar forma do chleba/pasztetu stal non-stickstellar forma do chleba/pasztetu stal non-stickstellar forma do chleba/pasztetu stal non-stickstellar forma do chleba/pasztetu stal non-stickstellar forma do chleba/pasztetu stal non-stickstellar forma do chleba/pasztetu stal non-stick
Opis produktu:
Producent: Stellar
Numer artykułu: ST-SB58
Numer EAN: 5010763092827
Forma do pieczenia wykonana z wysokiej jakości stali węglowej z nieprzywierającą powłoką o pojemności 1,6L. Uwagi dotyczące użytkowania
Przed pierwszym użyciem należy usunąć etykiety i umyć formę ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu a następnie dokładnie dokładnie osuszyć. Przed pieczeniem zaleca się posmarować wewnątrz formę olejem, nadmiar należy usunąć. Forma przeznaczona jest do użytku tylko w piekarniku, nie nadaje się do użycia w piekarniku włączonym grillem, na płycie i w kuchence mikrofalowej. Formy nie należy przegrzewać. Przed przystąpieniem do czyszczenia forma powinna ostygnąć, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia powłoki. Do mycia zleca się stosowanie łagodnych detergentów i miękkich, nylonowych zmywaków. Po umyciu formę należy dokładnie osuszyć. W kontakcie z formą należy używać drewnianych lub silikonowych szpatuł. Nie należy kroić w formie. Należy zachować uwagę przy przechowywaniu, aby uniknąć zarysowania. Preferuje się mycie ręczne formy jakkolwiek forma nadaje się do mycia w zmywarce, ale trzeba ją wyjąć zaraz po umyciu i osuszyć dokładnie.

Materiał: stal węglowa 0.8-1mm, xynflon 16-18 mikronów. Opakowanie: rękaw.
Polecane produkty
Aluminiowa, kuta patelnia o średnicy 28cm.
Promocja
Dzięki podwójnym borokrzemowym ściankom filiżanek termicznych Judge będziesz mógł cieszyć się gorącą filiżanką kawy znacznie dłużej, smakując każdą chwilę.
Promocja
Jedyny w swoim rodzaju zaparzacz do herbaty na świecie.
Promocja
Dzięki zastosowaniu dodatku włókna szklanego ta łyżka do spaghetti jest mocniejsza i bardziej odporna na wysokie temperatury niż tradycyjne nylonowe narzędzia.
Tłuczek do mięsa drewna bukowego.
Promocja