Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Stellar Okrągla forma do ciasta 25cm
stellar okrągla forma do ciasta 25cm
stellar okrągla forma do ciasta 25cmstellar okrągla forma do ciasta 25cm
Opis produktu:
Producent: Stellar
Numer artykułu: ST-SB51
Numer EAN: 5010763092759
Okrągła forma - tortownica do ciasta rozpinana o średnicy 25 cm wykonana ze stali węglowej o grubości od 0.8 do 1 mm, pokryta warstwą nieprzywierającego Xynflonu o grubości 16 – 18 mikronów. Jest to solidna forma z wywiniętymi krawędziami, które dodatkowo ją usztywniają oraz są bardzo bezpieczne w użytkowaniu.
Forma przeznaczona jest do użycia w piekarniku.
Zakres temperatur do 210°C
Uwagi dotyczące użytkowania
Przed pierwszym użyciem należy usunąć etykiety i umyć formę ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu a następnie dokładnie dokładnie osuszyć. Przed pieczeniem zaleca się posmarować wewnątrz formę olejem, nadmiar należy usunąć. Forma przeznaczona jest do użytku tylko w piekarniku, nie nadaje się do użycia w piekarniku włączonym grillem, na płycie i w kuchence mikrofalowej. Formy nie należy przegrzewać. Przed przystąpieniem do czyszczenia forma powinna ostygnąć, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia powłoki. Do mycia zleca się stosowanie łagodnych detergentów i miękkich, nylonowych zmywaków. Po umyciu formę należy dokładnie osuszyć. W kontakcie z formą należy używać drewnianych lub silikonowych szpatuł. Nie należy kroić w formie. Należy zachować uwagę przy przechowywaniu, aby uniknąć zarysowania. Preferuje się mycie ręczne formy jakkolwiek forma nadaje się do mycia w zmywarce, ale trzeba ją wyjąć zaraz po umyciu i osuszyć dokładnie.

Materiał: stal węglowa, 0,8-1 mm, xynflon 16-18 mikronów.

Przybliżone wymiary: wysokość 7 cm, średnica 25,5 cm
Przybliżone wymiary wewnętrzne: wysokość 6,5 cm, średnica 25 cm
Przybliżone wymiary brutto: wysokość 7 cm, średnica 25,5 cm
Przybliżona waga brutto: 0,749 kg
Opakowanie: torba foliowa, zawieszka
Polecane produkty
Dietetyczny dozownik do oliwy ze stali nierdzewnej o pojemności 200ml pozwala na dozowanie za każdym naciśnięciem 1g oliwy.
Promocja
Młynek Korso stal nierdzewna z opatentowanymi ostrzem PreciseCut® składającym się z wielu mikroostrzy, dzięki któremu zioła mogą zostać bardzo drobno pocięte.
Promocja
Kieliszek na jajko w kolorze czerwonym z kolekcji Trendy.
Promocja
Nabierz kawy łyżką i zamknij opakowanie klipsem, zachowując jej świeżość na dłużej.
Promocja
Specjalna pompka ułatwia dokładne dozowanie zawartości, a specjalnie zaprojektowany nalewak przechwytuje wszystkie kropelki.