Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Miska zielona, średnica 26cm, kolekcja Trendy
miska zielona, średnica 26cm, kolekcja trendy
miska zielona, średnica 26cm, kolekcja trendymiska zielona, średnica 26cm, kolekcja trendymiska zielona, średnica 26cm, kolekcja trendymiska zielona, średnica 26cm, kolekcja trendymiska zielona, średnica 26cm, kolekcja trendymiska zielona, średnica 26cm, kolekcja trendymiska zielona, średnica 26cm, kolekcja trendy
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M1510VP
Numer EAN: 8022365264905
Miska w kolorze zielonym o średnicy 26 cm z kolekcji Trendy. Ta kolekcja reprezentuje ducha marki Omada: funkcjonalne wzornictwo, wdzięczne kształty i kolory przedmiotów nadają harmonii wnętrzom naszych domów oraz każdej chwili naszego życia. Będą zawsze pod ręką, aby pomóc w przygotowaniu i podaniu oryginalnych posiłków. Trendy jest szeroką kolekcją funkcjonalnych produktów, prostych i wyróżniających się zarazem, dodających rytmu naszemu codziennemu życiu.

Produkt wykonany we Włoszech. Nie zawiera melaminy i bisfenoli. Można przechowywać w niskich temperaturach. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne, aby uniknąć zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, zarysowań, zmatowień powstałych w trakcie użytkowania oraz mycia w zmywarce. Misa nie nadaje się do użycia w piekarniku i w mikrofali oraz do żywności o temperaturze przekraczającej 70 stopni Celsjusza

Wymiary: ø 26cm x h 12,5cm.
Pojemność: 3,2L.
Waga netto: 0,47kg.
Przybliżone wymiary brutto: wysokość 12,5cm, długość 26cm, szerokość 25cm.
Przybliżona waga brutto: 0,530kg.
Materiał: akryl.
Opakowanie: kartonowa etykieta, opaska.
Polecane produkty
Duża deska plus lunchbox, który można włożyć w specjalne wycięcie - to idealny zestaw do przygotowywania drugich śniadań.
Separator do tłuszczu ze stali nierdzewnej w postaci kubka.
Promocja
Zielone łyżki do serwowania z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli eMill.3 uruchomisz jedną ręką, a zintegrowane oświetlenie LED ułatwi Ci precyzyjne dozowanie.
Promocja
Butelka na oliwę CHIC ze stali nierdzewnej o pojemności 500ml, charakteryzuje się ponadczasową elegancją.
Promocja