Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
Balancia_sito_misaCU1 - ruszt CU3Balancia 3 szt
Taca pod gorące naczynia, czerwona
taca pod gorące naczynia, czerwona
taca pod gorące naczynia, czerwonataca pod gorące naczynia, czerwonataca pod gorące naczynia, czerwonataca pod gorące naczynia, czerwonataca pod gorące naczynia, czerwonataca pod gorące naczynia, czerwona
Opis produktu:
Producent: FreeForm
Numer artykułu: FF-PRBS1701RED
Numer EAN: 5020057309074
Przy pomocy dwustronnej tacy-podkładki pod gorące naczynia łatwo i elegancko podasz np. gorącą zupę czy zapiekankę prosto na stół! Taca wykonana jest z bambusa, naturalnego materiału, który jest trwały i wytrzymały w użyciu a przy tym lekki. Jest on pokryty odpornym na wysoką temperaturę silikonem – część pokryta silikonem wytrzymuje temperaturę do 220°C, część bambusowa do 90°C.
Po środku strony bambusowej tacy znajdują się silikonowe wypustki w kształcie okręgów zabezpieczające przenoszone przedmioty przed zsuwaniem się.
Stawiając tacę na stole zmieniasz ją w efektowną podkładkę. Boki tacy-podkładki rozchylają się płasko, nie utrudniając dostępu do serwowanej potrawy. Nie musisz zestawiać naczyń na stół zastanawiając się co zrobić ze zbędną tacą.
Przybliżone wymiary ze składanymi bokami; długość 40 cm, szerokość 30cm, grubość 1 cm
Przybliżona waga brutto; 1 kg

Taca nie nadaje się do mycia w zmywarce, w przypadku zabrudzenia należy ją umyć gorącą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu, suszyć w pozycji pionowej. Zaleca się również od czasu do czasu delikatnie natrzeć olejem bambusową powierzchnię.
Nie używać w kuchence mikrofalowej.
Polecane produkty
Nabierz kawy łyżką i zamknij opakowanie klipsem, zachowując jej świeżość na dłużej.
Promocja
Tarka GIANO posiada 494 trawione, ostre jak brzytwa ostrza, które z łatwością trą tak twarde składniki jak parmezan, czekolada, marchewka i wiele innych!
Słoik o pojemności 0,5L w kolorze sky dust z kolekcji Pangea.
Promocja
Miska w kolorze czerwonym o średnicy 12 cm z kolekcji Trendy.
Promocja
Zestaw noży w bloku w kolorze zielonym z kolekcji Ecoliving.
Promocja