Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Nóż Szefa Evercut
nóż szefa kuchni furtif evercut
evercut furtif nóż szefa 19 cmevercut furtif nóż szefa 19 cmevercut furtif nóż szefa 19 cmevercut furtif nóż szefa 19 cmevercut furtif nóż szefa 19 cmevercut furtif nóż szefa 19 cm - opakowaniegama noży furtif evercut
Opis produktu:
Producent: TB - Tarrerias Bonjean
Numer artykułu: TB-450000
Numer EAN: 3118224500002
Klasyczny nóż szefa kuchni o 19-cm ostrzu. Ulubiony model wszystkich profesjonalnych kucharzy.

To najbardziej uniwersalny nóż, który przydaje się zarówno do krojenia w plastry, siekania, szatkowania. Również nie ma ograniczeń w krojonych produktach: warzywa, owoce, mięso.

Nóż szefa kuchni charakteryzuje się tzw. brodą, czyli z szeroką podstawą osłaniającą palec wskazujący. Kształt ostrza sprawia, że nożem można kroić bez odrywania czubka od deski. To przyspiesza i ułatwia ten proces

Seria Furtif to noże tworzone przez przyjazną środowisku firmę TB Groupe we Francji. Noże są wykonane ze stali, ale za ich niezwykłą wytrzymałość i ostrość odpowiada specjalna technologia wykonania ostrza.
Na krawędź tnącą została laserowo naniesiona warstwa węglika tytanu. To sprawia, że nóż jest 300 razy bardziej wytrzymały od tradycyjnych noży ze stali. Oznacz to, że nóż wystarczy naostrzyć raz na... 25 lat!!!

Nóż to nie tylko niezwykła ostrość. To również przyciągające oko wzornictwo – czarne ostrze i geometryczna rękojeść, która świetnie leży w dłoni. Powierzchnia ostrza została pokryta powłoką zapobiegającą przywieraniu w kolorze uchwytu. Ten nóż z całą pewnością będzie diamentem w koronie Twoich kuchennych akcesoriów.

Każdy z noży ma unikalny numer serii, który można zarejestrować na stronie producenta.
Polecane produkty
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli MILANO WHITE - przechyl a młynek już miele!
Promocja
Aluminiowa, kuta patelnia o średnicy 28cm.
Promocja
Stworzony wyłącznie z naturalnych materiałów, rozłożę się w glebie nie pozostawiając po sobie żadnego śladu… czyli tak jak wszyscy tego chcemy!
Promocja
Spieniacz do mleka, sosów i śmietanki
Promocja
Młynek do pieprzu lub soli TEXTURA ANTIQUE piaskowany czarny.
Promocja