Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
CU3
Zestaw dyspenserów do płatków z podstawką DEPOSITO DUO
zestaw dyspenserów do płatków z podstawką deposito
zestaw dyspenserów do płatków z podstawką depositozestaw dyspenserów do płatków z podstawką depositozestaw dyspenserów do płatków z podstawką deposito
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-CS12
Numer EAN: 4037571386239
Zestaw dwóch dozowników DEPOSITO DUO przeznaczony jest do różnego rodzaju płatków kukurydzianych, musli, orzechów i innych sypkich produktów spożywczych. Wieka zamykające pojemniki są szczelne co chroni zawartość przed zwietrzeniem i zawilgoceniem. Porcjowanie przebiega z łatwością, bez kruszenia produktów, wprost do miseczki, wystarczy tylko przekręcić pokrętło. Przemyślana budowa dozowników sprawia, że napełnianie i czyszczenie jest proste. Pojemniki można używać bez podstawy. Zaleca się myć ręcznie przy użyciu łagodnego detergentu, miękkim zmywakiem. Produkt zaprojektowany przez AdHoc Design Team.

Materiał: stal nierdzewna i akryl.

Przybliżone wymiary:
wysokość 42,5cm
długość 21cm.

Pojemność: ok. 1,5L.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość 35cm
długość 24cm
szerokość 14cm.

Przybliżona waga brutto: 3,233kg.

Opakowanie: kartonowe pudełko.


Polecane produkty
Fioletowa miska o średnicy 32cm z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Jest to narzędzie przeznaczone do flambirowania, karmelizowania, szklenia, rozpuszczania, za pomocą którego uzyskamy także aromat pieczenia.
Promocja
Imbryczek ORIENT+ jest wyposażony w duży filtr ze stali nierdzewnej, umożliwiający liściom herbaty pełne uwolnienie swojego aromatu.
Anguretta jest innowacyjnym widelcem ze stali nierdzewnej do bezpośredniego cięcia miąższu i pozyskiwania kawałków melona.
Promocja
Kubek do herbaty z zaparzaczem w kolorze białym z kolekcji Pangea.
Promocja