Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
Balancia_sito_misaCU1 - ruszt CU3Balancia 3 szt
Pojemnik BRICKSTORE 1.5L biały
pojemnik brickstore 1.5l biały
pojemnik brickstore 1.5l białypojemnik brickstore 1.5l biały
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M6421BI
Numer EAN: 8022365336992
Biały pojemnik o pojemności 1,5L z kolekcji Brickstore. Brickstore jest unikalną kolekcją pojemników oferującą jedyny w swoim rodzaju styl przechowywania różnych rzeczy, od pożywienia po klocki do zabawy. Wykorzystany do produkcji pojemników akryl zapewnia większą przeźroczystość niż szkło, ścianki są grube i solidne. Kształt i szeroki wybór pojemności (od 0,1L do 2L) pojemników pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki zastosowanym łączeniom i kształtom pojemników, można, zupełnie jak przy zabawie klockami, budować z nich różne konstrukcje, urozmaicające wygląd kuchennego blatu czy dziecięcego pokoju. Łączenia zabezpieczają przed przypadkowym zsunięciem się pojemnika i jednocześnie nie utrudniają rozłączania pojemników, dzięki czemu korzystanie z Brickstore jest łatwe i przyjemne. Jest to kolekcja zdecydowanie wpisująca się w koncepcję marki Omada, która zawsze poszukuje fantazyjnych produktów, wypełniających czas dobrą zabawą i radosnymi wspomnieniami.

Produkt wykonany we Włoszech. Nie zawiera melaminy i bisfenoli. W 100% poddaje się recyklingowi. Nie przejmuje ani nie przekazuje zapachów. Można przechowywać w niskich temperaturach oraz myć w zmywarce. Należy jednak mieć na uwadze, że mycie w zmywarce może doprowadzić do zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji.

Materiał: akryl.
Wymiary: 10cm x 20cm x h 10,5cm.
Pojemność: 1,5L.
Waga netto: 0,373kg.
Waga brutto: 0,305kg.
Opakowanie: karton.
Polecane produkty
Zestaw w kolorze niebieskim z kolekcji Trendy.
Promocja
Imbryczek ORIENT+ jest wyposażony w duży filtr ze stali nierdzewnej, umożliwiający liściom herbaty pełne uwolnienie swojego aromatu.
Korek do szampana GUSTO GREEN wyjątkowo niski i płaski, idealnie sprawdza się w przechowywaniu butelek w lodówce.
Promocja
Praktyczna i elegancka miska ze stali nierdzewnej z antypoślizgową podstawą ze stali nierdzewnej.
Promocja
Butelka na oliwę Olino ze stali nierdzewnej o pojemności 400ml posiada prosty i elegancki wygląd.
Promocja