Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
CU3
Miska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja Ecoliving
miska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja ecol
miska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja ecolmiska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja ecolmiska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja ecolmiska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja ecolmiska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja ecolmiska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja ecolmiska pomarańczowa, średnica 18,5cm, kolekcja ecol
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M4405AR
Numer EAN: 8022365286730
Miska o średnicy 18,5cm w kolorze pomarańczowym z kolekcji Ecoliving. Linia Ecoliving jest odpowiedzią na problem dotyczący projektowania i produkcji produktów w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, która sięga do innowacyjnych materiałów i procesów produkcyjnych. Z tą przyjazną środowisku zastawą przygotujesz pyszne jedzenie w zupełnie inny kolorowy sposób – w naczyniach będących połączeniem drewnianego włókna z materiałem syntetycznym. Ta mieszanka naturalnych składników z tworzywem sztucznym przekształca każdy z produktów kolekcji w unikalne okazy rzemieślniczego kunsztu.

Produkt wykonany we Włoszech. Materiały: PP – drewno (kompozyt drewna z recyklingu), PP. Produkt nie zawiera melaminy i jest BPA FREE. Jest przyjazny środowisku i poddający się recyklingowi. Nie przyswaja i nie przenosi zapachów. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne ze względu na możliwość zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji. Można przechowywać w niskich temperaturach.

Wymiary: ø 18,5cm x h 10cm.
Pojemność: 1,5L.
Waga: 0,29kg.
Polecane produkty
Butelki na wodę marki BE O są wykonane z trzciny cukrowej, dzięki czemu są przyjazne środowisku naturalnemu.
Promocja
Wyciskacz do cytryny i limonek żółty.
Promocja
Toster do bruschetty ze stali nierdzewnej do tostowania chleba bezpośrednio na palniku.
Promocja
Pomarańczowe łyżki do serwowania z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Młynek do kawy MRS. BEAN umożliwia łatwe, nie wymagające wysiłku mielenie ziaren kawy.
Promocja