Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
CU3
Łyżki do serwowania pomarańczowe, kolekcja Sanaliving
łyżki do serwowania pomarańczowe, kolekcja sanaliv
łyżki do serwowania pomarańczowe, kolekcja sanalivłyżki do serwowania pomarańczowe, kolekcja sanalivłyżki do serwowania pomarańczowe, kolekcja sanalivłyżki do serwowania pomarańczowe, kolekcja sanaliv
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-S2030AR
Numer EAN: 8022365286273
Pomarańczowe łyżki do serwowania z kolekcji Sanaliving.
Produkty z kolekcji Sanaliving zostały wytworzone z zastosowaniem technologii Microban® 3G SilverTM. Srebro nie wypłukuje się wraz z myciem, ponieważ jego cząsteczki wbudowane są w strukturę materiału, z którego wykonano naczynia. Zadaniem technologii Microban® 3G SilverTM jest aktywna i długotrwała ochrona przed namnażaniem się szkodliwych bakterii, co w praktyce ogranicza ryzyko przypadkowego skażenia i pomaga w utrzymaniu higieny. Gdy bakterie wchodzą w kontakt z powierzchnią Microban® zaburzane jest ich biologiczne funkcjonowanie i bakterie umierają. Jest to dodatkowy poziom ochrony przed szkodliwymi mikrobami, które mogą skazić pożywienie. Produkty z kolekcji Sanaliving z technologią Microban® 3G SilverTM likwidują do 99,9% szkodliwych bakterii, takich jak Escherichia Coli i Staphylococcus Aureus.

Produkt wykonany we Włoszech. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne, ze względu na możliwość zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji. Można używać w kuchence mikrofalowej. Produkt odporny na stłuczenie. Produkt pozbawiony melaminy oraz bisfenoli, podlega w 100% recyklingowi.
Materiał: kompozyt PP z dodatkiem proszku srebra.
Wymiary: 28cm x 7cm x h 2,5cm.
Przybliżona waga brutto: 0,078kg.
Opakowanie: etykieta.
Polecane produkty
Zgodnie z nazwą L’Essentiel jest prostym, niedrogim i wydajnym korkociągiem.
Promocja
Nalewak BALL automatycznie zamyka butelkę z oliwą po odstawieniu jej na blat, chroniąc oliwę przed utlenianiem.
Promocja
Zaparzacz do herbaty GRANTEA jest przeznaczony do różnych herbat ale przede wszystkim do tych o dużych liściach.
Młynek do pieprzu lub soli ACACIA duży z drewna akacjowego
Zestaw najmniejszych na świecie młynków z regulacją grubości mielenia, dzięki czemu mogą bez problemu towarzyszyć w podróży.