Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
Balancia_sito_misaCU1 - ruszt CU3Balancia 3 szt
Suszarka do sałaty jasnozielona, kolekcja Sanaliving
suszarka do sałaty jasnozielona, kolekcja sanalivi
suszarka do sałaty jasnozielona, kolekcja sanalivi
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-S2070VA
Numer EAN: 8022365320687
Jasnozielona suszarka do sałaty z kolekcji Sanaliving. Produkty należące do kolekcji Sanaliving zostały wyposażone w technologię Microban® 3G SilverTM, która będąc wbudowaną w strukturę produktu, pozostaje w nim na zawsze i nie zmywa się wraz z myciem. Zadaniem technologii Microban® 3G SilverTM jest aktywna i długotrwała ochrona przed namnażaniem się szkodliwych bakterii, ograniczając ryzyko przypadkowego skażenia i pomagając w utrzymaniu higieny przed i po zmywaniu. Gdy bakterie wchodzą w kontakt z powierzchnią Microban®, zaburzane jest ich biologiczne funkcjonowanie, procesy życiowe nie mogą być kontynuowane, po czym bakterie umierają. Jest to dodatkowy poziom ochrony przed szkodliwymi mikrobami, które mogą skazić pożywienie i pogorszyć jego jakość. Produkty z kolekcji Sanaliving z technologią Microban® 3G SilverTM likwidują do 99,9% szkodliwych bakterii, takich jak Escherichia coli i Staphylococcus aureus, które mogą znaleźć się na ich powierzchni.

Produkt wykonany we Włoszech. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne, ze względu na możliwość zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji. Nie nadaje się do użytku w kuchence mikrofalowej. Produkt odporny na stłuczenie. Produkt pozbawiony melaminy oraz bisfenoli, podlega w 100% recyklingowi.

Wymiary: Ø 24cm x h 20,5cm.
Przybliżone wymiary brutto: 25cm x 25cm x h 20cm.
Przybliżona waga brutto: 0,431kg.
Opakowanie: papierowa opaska.
Polecane produkty
Zaparzacz z magnetyczną łapką i podstawką do parzenia drobnej herbaty.
Promocja
Otwieracz do butelek ze stali nierdzewnej.
Promocja
Designerski produkt ze stali nierdzewnej.
Promocja
Duża deska plus lunchbox, który można włożyć w specjalne wycięcie - to idealny zestaw do przygotowywania drugich śniadań.
Promocja
Przewiewna torba do przechowywania cebuli, która chroni przed światłem.
Promocja