Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
Balancia_sito_misaCU1 - ruszt CU3Balancia 3 szt
Zestaw 3 żółtych misek z przykrywkami, kolekcja Sanaliving
zestaw 3 żółtych misek z przykrywkami, kolekcja sa
zestaw 3 żółtych misek z przykrywkami, kolekcja sazestaw 3 żółtych misek z przykrywkami, kolekcja sazestaw 3 żółtych misek z przykrywkami, kolekcja sazestaw 3 żółtych misek z przykrywkami, kolekcja sazestaw 3 żółtych misek z przykrywkami, kolekcja sazestaw 3 żółtych misek z przykrywkami, kolekcja sa
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-S2060GL
Numer EAN: 8022365297668
Zestaw trzech żółtych misek z przykrywkami z kolekcji Sanaliving. Produkty należące do kolekcji Sanaliving zostały wyposażone w technologię Microban® 3G SilverTM, która będąc wbudowaną w strukturę produktu, pozostaje w nim na zawsze i nie zmywa się wraz z myciem. Zadaniem technologii Microban® 3G SilverTM jest aktywna i długotrwała ochrona przed namnażaniem się szkodliwych bakterii, ograniczając ryzyko przypadkowego skażenia i pomagając w utrzymaniu higieny przed i po zmywaniu. Gdy bakterie wchodzą w kontakt z powierzchnią Microban®, zaburzane jest ich biologiczne funkcjonowanie, procesy życiowe nie mogą być kontynuowane, po czym bakterie umierają. Jest to dodatkowy poziom ochrony przed szkodliwymi mikrobami, które mogą skazić pożywienie i pogorszyć jego jakość. Produkty z kolekcji Sanaliving z technologią Microban® 3G SilverTM likwidują do 99,9% szkodliwych bakterii, takich jak Escherichia coli i Staphylococcus aureus, które mogą znaleźć się na ich powierzchni.

Produkt wykonany we Włoszech. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne, ze względu na możliwość zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji. Można używać w kuchence mikrofalowej. Produkt odporny na stłuczenie. Produkt pozbawiony melaminy oraz bisfenoli, podlega w 100% recyklingowi.

Wymiary miski 3,5L: Ø 26,5cm (+1,5cm ucho) x h 12cm.
Wymiary miski 1,7L: Ø 20cm (+1,5cm ucho) x h 9cm.
Wymiary miski 0,5L: Ø 13,5cm (+1cm ucho) x h 6,5cm.
Przybliżone wymiary brutto: wysokość 12cm, średnica 27cm.
Przybliżona waga brutto: 0,532kg.
Opakowanie: brak.
Polecane produkty
Biały pojemnik o pojemności 1,5L z kolekcji Brickstore.
Promocja
Jest to eleganckie i nowoczesne narzędzie.
Regulowany serwetnik z kolekcji Eat Pop jest błyskotliwym rozwiązaniem pozwalającym na wygodne przechowywanie serwetek o różnych wielkościach.
Promocja
L’Iroquois jest korkociągiem stworzonym w zgodzie z naturą.
Promocja
Żółta miska o średnicy 32cm z kolekcji Sanaliving.
Promocja