Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Smidge Talerz 20cm, Aqua
smidge talerz 20cm, aqua
smidge talerz 20cm, aquasmidge talerz 20cm, aquasmidge talerz 20cm, aquasmidge talerz 20cm, aquasmidge talerz 20cm, aquasmidge talerz 20cm, aquasmidge talerz 20cm, aquasmidge talerz 20cm, aquasmidge talerz 20cm, aqua
Opis produktu:
Producent: Smidge
Numer artykułu: SMID56A
Numer EAN: 5051896022473
Smidge Natural Collection to szeroka gama przyjaznych dla środowiska produktów, które wpasowując się w Nasz styl życia, ratują planetę przed zalewem jednorazowych, plastikowych kubków, talerzy, misek i sztućców. Wyprodukowane w oparciu o naturalne składniki, pochodzące z kukurydzy bez problemu rozłożą się w glebie, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu w środowisku naturalnym… czyli właśnie tak jak byśmy tego chcieli! Natura była główną inspiracją w powstaniu tej kolekcji, Smidge Natural Collection wygrała w kategorii Consumer Product Design podczas 2019 Design Week Awards. Dzięki wprowadzeniu nadrzędnej palety kolorów możliwe jest skompletowanie zestawu produktów powiązanych ze sobą kolorystycznie. Nasze talerze wielokrotnego użytku są fantastyczną alternatywą dla talerzy melaminowych i plastikowych, a ze względu na brak jakichkolwiek sztucznych spoiw pozostają bezpieczne dla Twojego ciała i środowiska, będąc w 100% biodegradowalnymi. Przy zachowaniu użyteczności i funkcjonalności standardowych, szkodliwych dla środowiska talerzy jednorazowego użytku, kolorowe talerze Smidge są wspaniałą, naturalną, przyjazną środowisku alternatywą, idealną na każdą okazję. Oprócz podania na nich obiadu możesz również wykorzystać je podczas grilla w ogrodzie, na campingu lub pikniku, rozpowszechniając styl życia pozbawiony wszechobecnego plastiku. W porównaniu do konkurencyjnych przetwarzalnych talerzy obecnych na rynku, które są wykonane z liści palmowych i bambusa, talerze Smidge można myć w zmywarce oraz używać ich w kuchence mikrofalowej, dzięki czemu nie będziesz musiał rezygnować z codziennej wygody, starając się zmienić świat na odrobinę bardziej zielony. W połączeniu z pozostałymi przedmiotami Smidge Natural Collection, stworzą atrakcyjną i kompletną zastawę stołową, która doda stylu i koloru każdej kulinarnej okazji. Jestem w 100% naturalny, wykonany z materiałów roślinnych pochodzących z kukurydzy. Zapewniam taką samą funkcjonalność jak talerze plastikowe, jednocześnie nie zawierając żadnego plastiku, malaminy, chemikaliów czy sztucznych środków wiążących, dlatego zaopiekuję się Twoim zdrowiem jak i kondycją środowiska. Jestem w pełni biodegradowalnym eko talerzem wielokrotnego użytku, dlatego możesz zabrać mnie wszędzie gdzie tylko chcesz bez obaw o zanieczyszczenie okolicy, jeśli niechcący o mnie zapomnisz. Znakomicie sprawdzę się zarówno w posiłkach spożywanych w domu jak i poza nim, jako element szerokiej rodziny produktów Smidge Natural Collection, które można z łatwością mieszać i łączyć ze sobą. Opakowanie: odklejalna etykieta. Skład: 100% skrobia kukurydziana.
Polecane produkty
Zgodnie z nazwą L’Essentiel jest prostym, niedrogim i wydajnym korkociągiem.
Promocja
Stworzony wyłącznie z naturalnych materiałów, rozłożę się w glebie nie pozostawiając po sobie żadnego śladu… czyli tak jak wszyscy tego chcemy!
Promocja
Jest to narzędzie przeznaczone do flambirowania, karmelizowania, szklenia, rozpuszczania, za pomocą którego uzyskamy także aromat pieczenia.
Promocja
Korek do szampana GUSTO WHITE wyjątkowo niski i płaski, idealnie sprawdza się w przechowywaniu butelek w lodówce.
Promocja
Pompka poprzez wypompowywanie powietrza z wnętrza butelki zatrzymuje proces utleniania wina i zachowuje jego aromat.
Promocja