Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Stellar Nóż do chleba 21cm
stellar nóż samurai santoku 21cm
stellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cmstellar nóż samurai santoku 21cm
Opis produktu:
Producent: Stellar
Numer artykułu: ST-SS14
Numer EAN: 5051896020424
Nóż do chleba Stellar Samurai o długości 21cm o ząbkowanym ostrzu z łatwością pokroi każdy rodzaj pieczywa.
Nóż został wykonany z hartowanej stali o twardości 53-57 w skali Rockwella. Klinga zachowuje swoją ostrość na dłużej i jest dość odporna na korozję dzięki zastosowaniu tak twardej stali. Rękojeść wykonana z naturalnego drewna klonowego, nie tylko dobrze się prezentuje, ale pewnie leży w dłoni.

Materiał: stal X50CroMov15, drewno klonowe
Opakowanie: pudełko prezentowe

Polecane produkty
Elegancki stalowy Korek do butelki CHAMP z silikonową uszczelką jest wyjątkowo niski i płaski co idealnie sprawdza się w przechowywaniu butelek w lodówce.
Promocja
Stellar COFFEE Ekspres do espresso posiada podwójne ścianki, dzięki czemu utrzymuje ciepło kawy.
Promocja
Komplet sześciu noży do smarowania z kolekcji Rochester.
Promocja
Waga kuchenna z Judge mierzy objętość wody i mleka mililitrach, waży w gramach i uncjach, ma funkcję tary a dodatkowo wyliczy ilość kalorii w 7 podstawowych produktach!
Promocja
Korek CHAMP z nalewakiem do butelki z silikonową uszczelką jest wyjątkowo niski i płaski co idealnie sprawdza się w przechowywaniu butelek w lodówce.
Promocja