Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
TK_SSteamerVV-JIGGERVacuVin pudełkaBalancia_sito_misaCU1 - ruszt Balancia 3 sztTK-avocado-2
Osłona na patelnię multifunkcyjna
osłona na patelnię multifunkcyjna
osłona na patelnię multifunkcyjnaosłona na patelnię multifunkcyjna
Opis produktu:
Producent: Moha
Numer artykułu: MO-82093
Numer EAN: 7611264820933

Osłona na patelnię multifunkcyjna

To nie jest zwykła pokrywka. Dzięki niej smażenie przestanie być przykrą czynnością, która powoduje, że tłuszcz pryska po całej kuchni. Na dodatek pokrywka zamienia patelnię w grill i bez problemu daje możliwość kontroli potrawy na każdym etapie jej przygotowywania. Jedna osłona - 3 funkcje: 1. grill i smażenie, 2. kontrola stopnia przygotowania dania, 3. pełna pokrywa.
Osłona składa się z dwóch części: dolna, większa wykonana jest z metalu pokrytego aluminium; górna, czarna - z poliamidu z włóknami szklanymi. Całość jest odporna na wysokie temperatury, tłuszcz i parę wodną.
Każda z części ma otwory w kształcie klinów. Przesuwając górną część pokrywy można regulować stopień rozchylenia otworów. Minimalne pozwoli wydobywać się parze, co zapobiegnie przerwaniu smażenia. Z kolei całkowite zamknięcie zamienia osłonę w typową pokrywkę. Całkowite przekręcenie i rozwarcie otworów pozwala swobodnie zajrzeć do smażącej lub gotującej się potrawy, bez konieczności zdejmowania pokrywki.
Materiały, z których została wykonana osłona pozwalają korzystać z niej nawet przy bardzo rozgrzanej patelni lub woku. Osłona może być również wykorzystywana w piekarniku (maksymalna temperatura - 220 stopni Celsjusza).
Osłona dostosowana jest zarówno do małych, jak i dużych patelni, woków, rondli i garnków. Maksymalna średnica naczynia to 30 cm.
Osłonę można myć w zmywarce.
Materiał: poliamid z włóknem szklanym, aluminiowany.
Wymiary: średnica 31cm
Polecane produkty
Trwały, praktyczny i wszechstronny – idealny przyrząd pomocny w czasie grillowania i smażenia.
Podstawka chroni stół przed zadrapaniami i zarysowaniami oraz zapobiega kondensacji pierścieni na stole.
Deska do sera z drewna bukowego + 3 noże ze stali nierdzewnej.
Wspaniała zabawa dla każdego i bardzo łatwe w użyciu dla dziecka.
Dzięki zastosowaniu dodatku włókna szklanego ta łyżka do spaghetti jest mocniejsza i bardziej odporna na wysokie temperatury niż tradycyjne nylonowe narzędzia.