Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Marka TB należy do firmy TB Groupe, która jest wiodącym wytwórcą noży na francuskim rynku. Firma zlokalizowana jest w Thiers, malowniczym miasteczku położonym w środkowej Francji. Korzystając z ogromnego doświadczenia i lokalnych tradycji firma z powodzeniem rozwija najnowsze technologie. Dzięki inwestowaniu corocznie ponad 5% przychodów w prace rozwojowe nad nowymi produktami Tarrerias-Bonjean może z powodzeniem konkurować z wytwórcami z całego świata. Jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań było uruchomienie technologii Evercut polegającej na wytworzeniu krawędzi tnącej o ogromnej twardości i odporności na ścieranie na stalowym ostrzu.
Firma TB Groupe produkuje także szeroki wybór noży z ostrzami z materiałów tradycyjnych oraz ceramiki a także wysokiej klasy sztućce.

Przeczytaj więcej o nożach Evercut...
Widelec do mięsa Maestro
Specjalny widelec do podawania mięsa. Może przydać się na każdym stole. Długość 19 cm.
Polecane produkty
Słoik na ciastka z kolekcji Movida w kolorze czerwonym.
Promocja
Linia Grand Cru korkociągów Château Laguiole została stworzona po to by dostarczyć światu najbardziej wytrzymałe i stylowe korkociągi.
Promocja
Pojemnik PULL BOX kwadratowy 12x12x7,2cm o pojemności 0,425L niebieski.
Promocja
Stonowana kolorystyka w połączeniu z miękką linią kształtu sprawia, że zestaw doskonale wpisuje się w nowoczesna wnętrza.
Zestaw najmniejszych na świecie młynków z regulacją grubości mielenia, dzięki czemu mogą bez problemu towarzyszyć w podróży.