Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAsobu ORBAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Château LAGUIOLE
Pierwszy korkociąg Château Laguiole został stworzony w 1993 roku przez mistrza sommelierstwa Guya Vialisa i był pierwszym prawdziwym korkociągiem Laguiole w stylu kelnerskim. Od początku swojego istnienia marka Château Laguiole stała się ulubioną marką wśród najlepszych sommelierów z całego świata i po dziś dzień jej korkociągi są najlepiej sprzedającymi się pośród wysokiej klasy korkociągów kelnerskich Laguiole.

Po śmierci Guya Vialisa w 2016 roku, marka Château Laguiole została nabyta przez LIGNE|W i wkroczyła w nową „erę” wraz ze swoim właścicielem, Sébastienem Lézierem. Koncept korkociągów został ponownie przemyślany, a ich, i tak efektywne funkcjonowanie, dodatkowo poprawione. Najznaczniejsze ulepszenia pojawiły się w konstrukcji korkociągów. Będąca znakiem rozpoznawczym pszczoła, jest obecnie kuta i na stałe przytwierdzona do sprężyny. Wewnętrzne stalowe płytki zostały pogrubione, aby zapobiec ich wyginaniu się, a stalowe zakończenie rękojeści zostało wzmocnione i pozbawione dwóch dekoracyjnych linii w celu poprawienia spójności stylistycznej.

Korkociągi Château Laguiole są wytwarzane ręcznie we Francji w nowym warsztacie zlokalizowanym w Thiers, francuskim mieście o 600 letniej historii produkcji noży, z której to miasto słynie we Francji i na świecie.

Na początku 2019 roku powstał nowy system gwarancyjny, wedle którego każdy z korkociągów Château LAGUIOLE pakowany jest wraz z kartą członkowską zatwierdzaną drogą internetową. Karta jest jednocześnie jedynym dowodem autentyczności i oryginalności, jak i dożywotniej gwarancji produktu.
Korkociąg Château LAGUIOLE linia wersalska - tulipanowiec
Drewno użyte do stworzenia wspaniałej wersalskiej kolekcji, zostało pozyskane z ogrodów pałacu w Wersalu.
Promocja
Korkociąg Château Laguiole linia wersalska - cis
Drewno użyte do stworzenia wspaniałej wersalskiej kolekcji, zostało pozyskane z ogrodów pałacu w Wersalu.
Promocja
Korkociąg Château Laguiole Grand Cru - niebieski buk
Linia Grand Cru korkociągów Château Laguiole została stworzona po to by dostarczyć światu najbardziej wytrzymałe i stylowe korkociągi.
Promocja
Korkociąg Château Laguiole Grand Cru - heban
Linia Grand Cru korkociągów Château Laguiole została stworzona po to by dostarczyć światu najbardziej wytrzymałe i stylowe korkociągi.
Promocja
Korkociąg Château Laguiole Grand Cru Melchior - Red
Linia Grand Cru Melchior powstała w 2019 roku.
Promocja
Polecane produkty
Tarka ręczna ze stali nierdzewnej z bębnem o drobnych ostrzach do orzechów, migdałów, czekolady i sera.
Promocja
Młynek do pieprzu lub soli z ceramicznymi żarnami CeraCut® o wysokiej wydajności dla idealnego mielenia przypraw.
Miarka ze stali nierdzewnej o pojemności 750 mililitrów.
Promocja
Silikonowa osłona na palec wskazujący pozwala na wygodne dotykanie powierzchni w miejscach publicznych, chroniąc Cię przed zarazkami.
Końcówka serii
Uniwersalny otwieracz do nakrętek słoików i butelek.
Promocja