Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Młynek do pieprzu lub soli PEKNICK
młynek do pieprzu lub soli peknick
młynek do pieprzu lub soli peknickmłynek do pieprzu lub soli peknickmłynek do pieprzu lub soli peknick
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-MP15
Numer EAN: 4037571388806
Miniaturowy rozmiar młynka czyni go idealnym kompanem podróży, świetnie spełni się też w roli przyprawnika na stole. Zastosowane w urządzeniu żarna CeraCut® są nie tylko wydajne, odporne na korozję i zużycie, ale nie chłoną zapachów. Młynek ma mechanizm regulacji grubości mielenia w pełnej skali od drobnego do grubego rozmiaru. Przeźroczysta pokrywka na spodzie nie tylko zbierze okruchy przypraw, ale ograniczy wietrzenie przypraw. Produkt został zaprojektowany przez AdHoc Design Team oraz Rolanda Kreitera i zdobył nagrodę FORM#2019.

Aby napełnić młynek należy odkręcić przeźroczysty zbiorniczek na przyprawy a następnie wsypać przyprawy. Nigdy nie ubijaj przypraw, aby wsypać więcej. Pozostaw przestrzeń na górze pojemnika, aby móc swobodnie go zamknąć. Zwracaj uwagę na jakość przypraw, szczególnie czy nie są zanieczyszczone. Śruba na dole służy do regulacji jeśli chcemy bardziej rozdrobnić należy przekręcić śrubę mocującą zgodnie ze wskazówkami zegara, a jeśli chcemy większe kawałki to przekręcamy w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara. Przed przystąpieniem do regulacji upewnij się, że żarna są czyste i nie ma zakleszczonych kawałków przypraw.

Uwaga: Nigdy nie miel, jeżeli zbiornik na przyprawy jest pusty, może to doprowadzić do uszkodzenia żaren!

Nie należy myć w zmywarce. Czyścimy lekko wilgotną, miękka ściereczką. Nigdy nie należy młynka zanurzać w wodzie. Żarna można oczyścić delikatnie szczoteczką.


Materiał: stal nierdzewna, akryl.

Przybliżone wymiary:
wysokość 6cm
średnica 3,8cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość 13cm
długość 6,5cm
szerokość 6,5cm.

Przybliżona waga brutto: 0,118kg.

Opakowanie: kartonowe pudełko.


Polecane produkty
Zestaw najmniejszych na świecie młynków z regulacją grubości mielenia, dzięki czemu mogą bez problemu towarzyszyć w podróży.
Ten zwycięzca złotej nagrody Good Design Awards z 2018 roku potrafi otworzyć butelkę wina w czasie krótszym niż 6 sekund.
Kołyszący młynek Spin z innowacyjnym systemem grubości mielenia.
Nadziewacz ze stali nierdzewnej w kształcie ryby do serwowania grillowanej ryby w oryginalny sposób.
Zestaw do fondue Super Cheesy najbardziej serowy z serowych!