Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Młynek do pieprzu lub soli Yaso S – jasny
młynek do pieprzu lub soli yaso s – jasny
młynek do pieprzu lub soli yaso s – jasny młynek do pieprzu lub soli yaso s – jasny młynek do pieprzu lub soli yaso s – jasny młynek do pieprzu lub soli yaso s – jasny młynek do pieprzu lub soli yaso s – jasny
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-MP830
Numer EAN: 4037571394937
Młynek wykonany z olejowanego drewna dębowego, profilowana obudowa o zaokrąglonych krawędziach przyjemnie leży do dłoni. Bawełniany sznurek zamocowany w pokrywie młynka ułatwia przenoszenie. To udogodnienie docenią w szczególności miłośnicy ogrodowych przyjęć, czy pikników. Jak każdy młynek marki AdHoc, również i ten model, został wyposażony w ceramiczne żarna z płynną regulacją grubości mielenia o szerokim zakresie. Zastosowane w urządzeniu żarna CeraCut® są nie tylko wydajne, ale również odporne na korozję i zużycie. Żarna są obojętne na zapachy, co pozwala cieszyć się za każdym razem czystym smakiem zmielonych przypraw. Dzięki systemowi CAP otwieranie młynka jest łatwe, a napełnienie go przyprawami nie stanowi problemu. Wykorzystany w młynku system PreciseDrive równomiernie podaje przyprawy na żarna, zapewniając tym samym nieprzerwaną ciągłość mielenia aż do wyczerpania zasobnika.

Młynek YASO dostępny jest w dwóch rozmiarach: 17cm i 20cm oraz dwóch wersjach drewna olejowanego: jasnej i ciemnej.

Aby napełnić młynek należy zdjąć górną część delikatnie zsuwając ją z trzpienia. Zaleca się unikać obracania żarnami podczas wykonywania tej czynności, aby nie doprowadzić do ich uszkodzenia. Po zdjęciu górnej części młynka możliwe jest napełnienie pojemnika na przyprawy. Nie zaleca się ubijania przyprawy wewnątrz pojemnika. Do swobodnego zamknięcia młynka niezbędne jest pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca w pojemniku na przyprawy. Szczególną uwagę należy zwracać na czystość przypraw. Pewne zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia żaren. Dolne pokrętło służy do regulacji grubości mielenia. W celu uzyskania bardziej rozdrobnionej przyprawy należy obracać pokrętłem zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a gdy przyprawa powinna być zmielona grubiej należy obracać pokrętłem w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara. Przed przystąpieniem do regulacji konieczne jest sprawdzenie czy pomiędzy żarnami nie zalega przyprawa, mogąca blokować regulację.

Uwaga: Nigdy nie miel, jeżeli zbiornik na przyprawy jest pusty, może to doprowadzić do uszkodzenia żaren!

Młynek należy czyścić wilgotną, miękka ściereczką. Nigdy nie należy młynka zanurzać w wodzie. Żarna można oczyścić delikatnie szczoteczką. Nie należy myć w zmywarce.

Produkt został zaprojektowany przez Roberta Franzhelda.

Materiały: naturalne olejowane drewno dębowe, bawełna.

Przybliżone wymiary:
średnica - 6cm,
wysokość - 17cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość - 18cm,
długość - 6,5cm,
szerokość - 6,5cm.

Przybliżona waga brutto: 0,316kg.

Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.
Polecane produkty
Butelka na oliwę o pojemności 600ml ze stali nierdzewnej o prostym i eleganckim wyglądzie.
Promocja
VINOTAS DROP schłodzi napój w kieliszku bez rozwadniania!
Żółta miska o średnicy 32cm z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Jego naturalny, opływowy kształt dopasuje się do Twojej dłoni.
Promocja
Młynek do pieprzu lub soli ACACIA duży z drewna akacjowego