Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Pojemnik BRICKSTORE 0.5L czarny
pojemnik brickstore 0.5l czarny
pojemnik brickstore 0.5l czarnypojemnik brickstore 0.5l czarny
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M6410NE
Numer EAN: 8022365336831
Czarny pojemnik o pojemności 0,5L z kolekcji Brickstore. Brickstore jest unikalną kolekcją pojemników oferującą jedyny w swoim rodzaju styl przechowywania różnych rzeczy, od pożywienia po klocki do zabawy. Wykorzystany do produkcji pojemników akryl zapewnia większą przeźroczystość niż szkło, ścianki są grube i solidne. Kształt i szeroki wybór pojemności (od 0,1L do 2L) pojemników pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki zastosowanym łączeniom i kształtom pojemników, można, zupełnie jak przy zabawie klockami, budować z nich różne konstrukcje, urozmaicające wygląd kuchennego blatu czy dziecięcego pokoju. Łączenia zabezpieczają przed przypadkowym zsunięciem się pojemnika i jednocześnie nie utrudniają rozłączania pojemników, dzięki czemu korzystanie z Brickstore jest łatwe i przyjemne. Jest to kolekcja zdecydowanie wpisująca się w koncepcję marki Omada, która zawsze poszukuje fantazyjnych produktów, wypełniających czas dobrą zabawą i radosnymi wspomnieniami.

Produkt wykonany we Włoszech. Nie zawiera melaminy i bisfenoli. W 100% poddaje się recyklingowi. Nie przejmuje ani nie przekazuje zapachów. Można przechowywać w niskich temperaturach oraz myć w zmywarce. Należy jednak mieć na uwadze, że mycie w zmywarce może doprowadzić do zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji.

Materiał: akryl.
Wymiary: 10cm x 10cm x h 10,5cm.
Pojemność: 0,5L.
Waga netto: 0,220kg.
Waga brutto: 0,263kg.
Opakowanie: karton.
Polecane produkty
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli eMill.3 uruchomisz jedną ręką, a zintegrowane oświetlenie LED ułatwi Ci precyzyjne dozowanie.
Zestaw w kolorze zielonym z kolekcji Trendy.
Promocja
Cukiernica w kolorze niebieskim z kolekcji Eat Pop.
Promocja
Słoik o pojemności 1L w kolorze białym z kolekcji Pangea.
Promocja
Zaparzacz do herbaty oraz mięty i innych ziół o bardzo drobnych oczkach!