Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Zestaw elektrycznych młynków do pieprzu i soli PEPMATIK
zestaw elektrycznych młynków do pieprzu i soli pep
zestaw elektrycznych młynków do pieprzu i soli pepzestaw elektrycznych młynków do pieprzu i soli pep
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-EP04
Numer EAN: 4037571330638
Zestaw dwóch młynków elektrycznych do pieprzu i soli PEPMATIK. Młynek uruchomisz jedną ręką, a zintegrowane oświetlenie LED zdecydowanie ułatwi Ci precyzyjne dozowanie. Młynek umożliwia płynne dopasowywanie grubości mielenia za pomocą pokrętła na spodzie, a także posiada specjalny mechanizm zamykający - nigdy więcej okruchów przypraw na stole. Zastosowane w urządzeniu żarna CeraCut® są nie tylko wydajne, odporne na korozję i zużycie, ale nie chłoną zapachów. W zestawie zawarte jest 6 baterii. Produkt został zaprojektowany przez AdHoc Design Team.

Instrukcja:
Aby włożyć baterie, przytrzymaj jedną ręką za pojemnik na pieprz/sól a drugą chwyć za górną część obudowy i delikatnie przekręć w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara, usłysz cichutki klik, zaczepy zostały zluzowane, podnieś do góry, włóż baterie zgodnie z oznaczeniem. Podnosząc do góry część z bateriami odsłonisz pojemnik na przyprawy, który możesz teraz swobodnie napełnić. Nigdy nie ubijaj wyspanych przypraw, aby wsypać więcej. Pozostaw przestrzeń na górze pojemnika, aby móc swobodnie go zamknąć. Zwracaj uwagę na jakość przypraw, szczególnie czy nie są zanieczyszczone. Przed uruchomieniem młynka upewnij się, że wszystkie elementy są na miejscu a młynek został zamknięty. Zamykając młynek przekręcasz górną pokrywę delikatnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zakleszczyć zaczepy. Wylot przypraw otwieramy, przekręcając zatyczkę na dole młynka. Aby wybrać grubość mielenia należy młynek odwrócić - przycisk uruchamiający powinien być na dole, upewnić się że żarna są czyste, nie ma zablokowanych kawałków przypraw - delikatnie potrząsnąć, a następnie ustawić grubość mielenia, jeśli chcemy bardziej rozdrobnić należy przekręcić śrubę mocującą zgodnie ze wskazówkami zegara, a jeśli chcemy większe kawałki to przekręcamy w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara. Konserwacja: czyścimy miękką, suchą ściereczką, nie wolno urządzenia zamoczyć!

Materiał: stal nierdzewna, akryl oraz ceramiczne żarna CeraCut®.

Przybliżone wymiary:
wysokość 19cm
średnica 5cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość 21cm
długość 10,5cm
szerokość 5,8cm.

Przybliżona waga brutto: 0,915kg.

Opakowanie: kartonowe pudełko.


Polecane produkty
Profesjonalny przecierak ze stali nierdzewnej do warzyw z trzema wymienialnymi dyskami.
Praska do ziemniaków ze stali nierdzewnej z czterema wymienialnymi filtrami.
Zestaw 2 młynków na drewnianej podstawie
Profesjonalny wałek ze stali nierdzewnej do rozwałkowywania słodkiego lub słonego ciasta.
Nalewak do wina Vine to bardzo praktyczne urządzenie pozwalające na nalewanie wina bez martwienia się o niesforne krople.
Promocja