Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli eMill.3, ciemnoszary
młynek elektryczny do pieprzu lub soli emill.3, ci
młynek elektryczny do pieprzu lub soli emill.3, cimłynek elektryczny do pieprzu lub soli emill.3, cimłynek elektryczny do pieprzu lub soli emill.3, ci
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-EP91
Numer EAN: 4037571391592
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli eMill.3 uruchomisz jedną ręką, a zintegrowane oświetlenie LED ułatwi Ci precyzyjne dozowanie. Młynek ma płynną regulację grubości mielenia za pomocą pokrętła na spodzie. Kapsel-zatyczka, na spodzie nie tylko zbiera okruchy przypraw, ale ogranicza ich wietrzenie. Zastosowane w urządzeniu żarna CeraCut® są wydajne, odporne na korozję i zużycie, również nie chłoną zapachów, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się czystym smakiem przypraw.

Produkt został zaprojektowany przez AdHoc Design Team.

Młynki są dostępne w czterech kolorach: dwóch odcieniach szarości i dwóch odcieniach niebieskiego.

W zestawie znajdują się baterie.

Instrukcja:
Aby włożyć baterie, należy przytrzymać jedną ręką za pojemnik na przyprawy a drugą chwycić za górną część obudowy i delikatnie przekręcić w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara. Słyszalne ciche kliknięcie oznacza zwolnienie zaczepów obudowy. Obudowę należy zsunąć z silnika ku górze. Baterie należy umieścić zgodnie z oznaczeniami. W celu napełnienia pojemnika na przyprawy konieczne jest odłączenie go od silnika poprzez rozczepienie tych dwóch elementów. Nie zaleca się ubijania przyprawy wewnątrz pojemnika. Do swobodnego zamknięcia młynka niezbędne jest pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca w pojemniku na przyprawy. Szczególną uwagę należy zwracać na czystość przypraw. Pewne zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia żaren. Przed uruchomieniem młynka konieczne jest upewnienie się, że wszystkie elementy są na miejscu a młynek został poprawnie złożony i zamknięty. Młynek należy złożyć wykonując poprzednie czynności w odwrotnej kolejności. Po połączeniu pojemnika na przyprawy z silnikiem, niezbędne jest nałożenie osłony. Tym razem konieczne jest obrócenie osłony zgodnie z ruchem wskazówek zegara - po kliknięciu osłona zostaje zablokowana. Wylot przypraw jest otwierany, poprzez zdjęcie zatyczki na spodzie młynka. Aby wybrać grubość mielenia należy młynek odwrócić (przycisk uruchamiający powinien być na dole), upewnić się że żarna są czyste, nie ma zablokowanych kawałków przypraw - delikatnie potrząsnąć, a następnie ustawić grubość mielenia przy pomocy pokrętła pod żarnami. W celu uzyskania bardziej rozdrobnionej przyprawy należy obracać pokrętłem zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a gdy przyprawa powinna być zmielona grubiej należy obracać pokrętłem w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara.

Nie należy myć w zmywarce. Młynek należy czyścić suchą, miękka ściereczką. Nigdy nie należy młynka zanurzać w wodzie. Żarna można oczyścić delikatnie szczoteczką.

Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, akryl oraz ceramiczne żarna CeraCut®.

Wymiary:
Wysokość – 19cm
Średnica – 5cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość - 22,2cm,
długość - 6cm,
szerokość - 6cm.

Przybliżona waga brutto: 0,406kg.
Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.
Polecane produkty
Słoik o pojemności 0,5L w kolorze białym z kolekcji Pangea.
Promocja
Z akumulatorowym młynkiem i.Mill przyprawisz potrawę używając tylko jednej ręki!
Promocja
Suszarka ze stali nierdzewnej z cięgłem na lince.
Promocja
Imbryczek ORIENT+ o pojemności 1l z w dużym filtrem ze stali nierdzewnej, umożliwi liściom herbaty pełne uwolnienie swojego aromatu.
Promocja
Zapalniczka, za krótka? Z przedłużaczem FIRE FINGER już nie!