Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Organizer stołowy Readytable żółty, kolekcja Eat Pop
organizer stołowy readytable żółty, kolekcja eat p
organizer stołowy readytable żółty, kolekcja eat porganizer stołowy readytable żółty, kolekcja eat porganizer stołowy readytable żółty, kolekcja eat porganizer stołowy readytable żółty, kolekcja eat porganizer stołowy readytable żółty, kolekcja eat porganizer stołowy readytable żółty, kolekcja eat p
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M6148GL
Numer EAN: 8022365327778
Organizer stołowy Readytable jest wszechstronnym narzędziem kuchennym pozwalającym przechowywać różnorodne rzeczy, takie jak sztućce, szklanki, serwetki w jednym miejscu bez potrzeby nakrywania stołu dla każdego z osobna. Jego zdolność do adaptacji sprawia, że jest on świetnym rozwiązaniem na różne okazje, jak obiad, śniadanie czy krótka przerwa na kawę lub herbatę. Sprawdzi się także jako zestaw, w którym można umieścić różne przyprawy.

Eat Pop jest kolekcją łączącą kolory z osobowościami. Każdy z kolorów ma odmienne znaczenie, odnoszące się do różnych osobowości. Czarny dla otwartych, żółty dla optymistów, a niebieski dla spokojnych. Życie bez kolorów byłoby nieznośne.

Przedmioty z kolekcji Eat Pop mogą być używane w kuchence mikrofalowej, przechowywane w zamrażalce oraz myte w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne w celu jak najdłuższego zachowania estetycznej powierzchni produktów. Uszkodzenia powstałe w wyniku mycia w zmywarce nie podlegają reklamacji. Produkty kolekcji Eat Pop są w pełni bezpieczne w kontakcie z jedzeniem, nie zawierają melaminy ani bisfenoli oraz nie przyjmują i nie przenoszą żadnych zapachów. Przeznaczone do użytku domowego oraz zewnętrznego.

Wymiary: 17x20,5x19,5cm.
Waga: 0,94kg.
Materiał: tworzywo sztuczne.
Polecane produkty
LAVA to rewolucyjne i unikalne w skali świata kieliszki do wina.
Promocja
Podgrzewacz jest przeznaczony do podtrzymywania temperatury kawy lub herbaty i idealnie prezentuje się z imbryczkiem Fusion.
Promocja
Z młynkiem do kawy MRS. BEAN zmielisz kawę łatwo i bez wysiłku!
Higieniczny, stalowy Lunchbox COTTO na drugie śniadanie, przekąski, owoce czy też warzywa.
Łatwy do złożenia, wysokiej jakości koszyk ze stali nierdzewnej do gotowania na parze.