Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Organizer stołowy Readytable czarny, kolekcja Eat Pop
organizer stołowy readytable czarny, kolekcja eat
organizer stołowy readytable czarny, kolekcja eat organizer stołowy readytable czarny, kolekcja eat organizer stołowy readytable czarny, kolekcja eat organizer stołowy readytable czarny, kolekcja eat organizer stołowy readytable czarny, kolekcja eat organizer stołowy readytable czarny, kolekcja eat
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M6148NE
Numer EAN: 8022365327792
Organizer stołowy Readytable jest wszechstronnym narzędziem kuchennym pozwalającym przechowywać różnorodne rzeczy, takie jak sztućce, szklanki, serwetki w jednym miejscu bez potrzeby nakrywania stołu dla każdego z osobna. Jego zdolność do adaptacji sprawia, że jest on świetnym rozwiązaniem na różne okazje, jak obiad, śniadanie czy krótka przerwa na kawę lub herbatę. Sprawdzi się także jako zestaw, w którym można umieścić różne przyprawy.

Eat Pop jest kolekcją łączącą kolory z osobowościami. Każdy z kolorów ma odmienne znaczenie, odnoszące się do różnych osobowości. Czarny dla otwartych, żółty dla optymistów, a niebieski dla spokojnych. Życie bez kolorów byłoby nieznośne.

Przedmioty z kolekcji Eat Pop mogą być używane w kuchence mikrofalowej, przechowywane w zamrażalce oraz myte w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne w celu jak najdłuższego zachowania estetycznej powierzchni produktów. Uszkodzenia powstałe w wyniku mycia w zmywarce nie podlegają reklamacji. Produkty kolekcji Eat Pop są w pełni bezpieczne w kontakcie z jedzeniem, nie zawierają melaminy ani bisfenoli oraz nie przyjmują i nie przenoszą żadnych zapachów. Przeznaczone do użytku domowego oraz zewnętrznego.

Wymiary: 17x20,5x19,5cm.
Waga: 0,94kg.
Materiał: tworzywo sztuczne.
Polecane produkty
Korek szczelnie zamyka butelkę.
Promocja
Zestaw do zacierek z klonową deską i skrobakiem ze stali nierdzewnej.
Promocja
Pływający zaparzacz do herbaty FLOATEA czarny.
Designerski produkt ze stali nierdzewnej.
Trzy kwadratowe foremki ze stali nierdzewnej do wycinania ciasteczek.