Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Serwetnik sky dust, kolekcja Eat Pop
serwetnik sky dust, kolekcja eat pop
serwetnik sky dust, kolekcja eat popserwetnik sky dust, kolekcja eat popserwetnik sky dust, kolekcja eat popserwetnik sky dust, kolekcja eat popserwetnik sky dust, kolekcja eat pop
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M6147AP
Numer EAN: 8022365327679
Regulowany serwetnik z kolekcji Eat Pop jest błyskotliwym rozwiązaniem pozwalającym na wygodne przechowywanie serwetek o różnych wielkościach.

Eat Pop jest kolekcją łączącą kolory z osobowościami. Każdy z kolorów ma odmienne znaczenie, odnoszące się do różnych osobowości. Czarny dla otwartych, żółty dla optymistów, a niebieski dla spokojnych. Życie bez kolorów byłoby nieznośne.

Przedmioty z kolekcji Eat Pop mogą być używane w kuchence mikrofalowej, przechowywane w zamrażalce oraz myte w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne w celu jak najdłuższego zachowania estetycznej powierzchni produktów. Uszkodzenia powstałe w wyniku mycia w zmywarce nie podlegają reklamacji. Produkty kolekcji Eat Pop są w pełni bezpieczne w kontakcie z jedzeniem, nie zawierają melaminy ani bisfenoli oraz nie przyjmują i nie przenoszą żadnych zapachów. Przeznaczone do użytku domowego oraz zewnętrznego.

Wymiary rozłożonego: 20,5cm x 20,5cm x h 8cm (serwetki: 40cm x 40cm).
Wymiary złożonego: 17,5cm x 17,5cm x h 8cm (serwetki: 33cm x 33cm).
Waga: 0,285kg.
Materiał: tworzywo sztuczne.
Opakowanie: nalepka, torebka foliowa.
Polecane produkty
Nalewak FLIP-TOP otwiera i zamyka się automatycznie chroniąc oliwę przed powietrzem i kurzem.
Promocja
Zestaw do zacierek z klonową deską i skrobakiem ze stali nierdzewnej.
Promocja
Stalowe wykałaczki do przekąsek z numerami od 0 do 9.
Zestaw konesera wina VINE 3 elementy umieszczone w podstawce: aerator do wina Airovin, nalewak do wina z filtrem Vine, korek do wina Vine.
Promocja
Młynek Korso czarny z opatentowanymi ostrzem PreciseCut® składającym się z wielu mikroostrzy, dzięki któremu zioła mogą zostać bardzo drobno pocięte.