Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Tarka 6-stronna
tarka 6-stronna
tarka 6-stronna
Opis produktu:
Producent: Cuisipro
Numer artykułu: CU746877
Numer EAN: 0065506068770
Technologia Surface Glide™ stosowana do tarek Cuisipro powoduje, że wytrawiane ostrza zyskują na wydajności – mniej wysiłku, więcej efektu. Tarka posiada 6 ostrzy o różnych powierzchniach, jakich tylko potrzebuje kucharz, jest najlepszą tarką.
• Tarki z technologią śliskiej powierzchni trą więcej przy mniejszym wysiłku.
• Siedem stron tarki:
 Drobne oczka- idealne do tworzenia drobnej i jedwabistej konsystencji z suchych składników, takich jak skórka cytrusowa lub twardy ser. Tarta skórka cytryny jest klasyczną ozdobą do smacznych potraw i dekoracją dla słodkich dań. Wilgotne składniki, takich jak imbir, ogórek, czy jabłko tworzą konsystencję podobną do puree, a przyprawy stają się bardzo małymi granulkami.
 Podłużne wąskie oczka – do szatkowania warzyw w długie, cienkie paski, stylowej dekoracji dań.
 Grube oczka - cheddar i miękkie sery zamienią w małe pasma, które stopniowo roztapiają się w zupie lub na powierzchni dania. Konsystencja jest bardziej zróżnicowana wśród składników niż w przypadku ostrz o drobnych oczkach. Stwórz pasemka marchwi na surówkę z białej kapusty oraz grubo zetrzyj imbir, aby doprawić smażone potrawy.
 Szerokie ostre oczka - idealne do plasterkowania czosnku i wiórkowania czekolady. Doskonałe dla uzyskania natychmiastowych efektów dekoracyjnych.
 Okrągłe gwiazdkowe oczka – idealne do tworzenia delikatnej, puszystej mgiełki z parmezanu na ulubionych potrawach jak: przystawki, zupy, makarony, sałatki. Również do zdobienia deserów czekoladą.
 Bardzo grube oczka - do tarcia składników na duże pasma, które są idealne kiedy chcesz podkreślić smak poszczególnych składników takich jak ser cheddar lub marchewki w sałatce.
 Dodatkowa tarka umieszczona w demontowalnej podstawie specjalna do ścierania świerzych korzeni imbiru. Oddziela zbędne włókna.
• Skalowana miarka.
• Ostrza ze stali nierdzewnej. Sugerowane mycie ręczne.
• Posiada antypoślizgowe uchwyt i podstawę.
• Produkt opatentowany.
Polecane produkty
Linia Grand Cru Melchior powstała w 2019 roku.
Promocja
Ten moździerz jest odpowiedni do ścierania, miażdżenia i proszkowania ziół i przypraw.
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli eMill.3 uruchomisz jedną ręką, a zintegrowane oświetlenie LED ułatwi Ci precyzyjne dozowanie.
Pomarańczowa miska do mieszania o pojemności 2L z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Trójkątna łopatka jest wprost idealna do serwowania pizzy, sprawdzi się również przy podawaniu ciast i tart.