Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Pojemnik szklany do przechowywania 600ml
pojemnik szklany do przechowywania 600ml
pojemnik szklany do przechowywania 600mlpojemnik szklany do przechowywania 600mlpojemnik szklany do przechowywania 600mlpojemnik szklany do przechowywania 600mlpojemnik szklany do przechowywania 600ml
Opis produktu:
Producent: Mastrad
Numer artykułu: MA-F93770
Numer EAN: 3485990937708
Pojemnik szklany do przechowywania 600ml
Pojemnik został wykonany ze szkła borokrzemowego. Szkło jest idealnym materiałem do przechowywania żywności, a szkło borokrzemowe jest cienkie, lekkie i wyjątkowo wytrzymałe. Pokrywka z bambusa z silikonową uszczelką, nie tylko dobrze zabezpiecza zawartość, pełni też funkcję łącznika pomiędzy słoikami. Została zaprojektowana tak, aby można było postawić słoiki jeden na drugim. Jej wysoki na 0,5 cm brzeg zabezpiecza przed przypadkowym ześliźnięciem się naczynia.
Do pojemnika załączono 1 naklejkę z kodem QR.
W celu zainstalowania aplikacji Stor’eat na swoim telefonie, wyszukaj ją w sklepie Google play, App Store lub na stronie www.stor-eat.com. Aplikacja pomoże Ci w codziennym zarządzaniu Twoimi zapasami jedzenia. Skanuj przy jej pomocy kody kreskowe na produktach oraz kody QR dołączone do produktów marki Mastrad. Po zeskanowaniu kodu kreskowego produktu spożywczego, aplikacja zazwyczaj samodzielnie rozpoznaje rodzaj produktu. W razie nierozpoznania konkretnego produktu, należy samodzielnie wprowadzić dane na jego temat do aplikacji. Po wprowadzeniu daty przydatności do spożycia, można ustawić sobie przypomnienie, dzięki któremu już nigdy nie zapomnisz zjeść swoich ulubionych potraw i przekąsek zanim się one popsują. Aplikacja Stor’eat jest całkowicie darmowa.

Materiał: szkło borokrzemowe, pokrywka bambus, uszczelka silikon

Przybliżone wymiary: wysokość 11,5 cm, średnica 9 cm, średnica słoika 10,7 cm

Przybliżone wymiary brutto: wysokość 9 cm, długość 11,5 cm, szerokość 11,5 cm
Przybliżona waga brutto: 0,296 kg
Opakowanie: brak


Polecane produkty
Brytfanna do lasagne ze stali nierdzewnej o błyszczącej powierzchni.
Deska do krojenia z kolekcji Pangea o rozmiarze S kolor uchwytu biały
Promocja
Zgodnie z nazwą L’Essentiel jest prostym, niedrogim i wydajnym korkociągiem.
Promocja
Młynek Korso czarny z opatentowanymi ostrzem PreciseCut® składającym się z wielu mikroostrzy, dzięki któremu zioła mogą zostać bardzo drobno pocięte.
Spieniacz do mleka, sosów i śmietanki.