Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Miska do mieszania 3L fioletowa, kolekcja Sanaliving
miska do mieszania 3l fioletowa, kolekcja sanalivi
miska do mieszania 3l fioletowa, kolekcja sanalivimiska do mieszania 3l fioletowa, kolekcja sanalivimiska do mieszania 3l fioletowa, kolekcja sanalivimiska do mieszania 3l fioletowa, kolekcja sanalivimiska do mieszania 3l fioletowa, kolekcja sanalivi
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-S2066VL
Numer EAN: 8022365297880
Fioletowa miska do mieszania o pojemności 3L z kolekcji Sanaliving.
Produkty z kolekcji Sanaliving zostały wytworzone z zastosowaniem technologii Microban® 3G SilverTM. Srebro nie wypłukuje się wraz z myciem, ponieważ jego cząsteczki wbudowane są w strukturę materiału, z którego wykonano naczynia. Zadaniem technologii Microban® 3G SilverTM jest aktywna i długotrwała ochrona przed namnażaniem się szkodliwych bakterii, co w praktyce ogranicza ryzyko przypadkowego skażenia i pomaga w utrzymaniu higieny. Gdy bakterie wchodzą w kontakt z powierzchnią Microban® zaburzane jest ich biologiczne funkcjonowanie i bakterie umierają. Jest to dodatkowy poziom ochrony przed szkodliwymi mikrobami, które mogą skazić pożywienie. Produkty z kolekcji Sanaliving z technologią Microban® 3G SilverTM likwidują do 99,9% szkodliwych bakterii, takich jak Escherichia Coli i Staphylococcus Aureus.

Produkt wykonany we Włoszech. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne, ze względu na możliwość zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji. Nie nadaje się do użytku w kuchence mikrofalowej. Produkt odporny na stłuczenie. Produkt pozbawiony melaminy oraz bisfenoli, podlega w 100% recyklingowi.
Materiał: kompozyt PP z dodatkiem proszku srebra
Wymiary: 30cm x 25cm x h 18cm.
Średnica zewnętrzna 29,5cm.
Średnica wewnętrzna 22,5cm.
Przybliżone wymiary brutto: 29,5cm x 27,5cm x h 18,5cm.
Przybliżona waga brutto: 0,285kg.
Pojemność: 3L.
Opakowanie: etykieta, opaska.
Polecane produkty
Filigranowy młynek do pieprzu lub soli David nie tylko cieszy oko, ale jest w pełni funkcjonalny!
Linia Grand Cru korkociągów Château Laguiole została stworzona po to by dostarczyć światu najbardziej wytrzymałe i stylowe korkociągi.
Promocja
Wielofunkcyjne akcesorium ze stali nierdzewnej, łączące w sobie nóż oraz łyżkę do konsumowania kiwi bez brudzenia rąk oraz do łatwego obierania cytrusów.
Promocja
Lejek do butelki ze stali nierdzewnej.
Promocja
Uniwersalny otwieracz do nakrętek słoików i butelek.
Promocja