Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAsobu ORBAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Zestaw 2 narzędzi do BBQ Monaco+
zestaw 2 narzędzi do bbq monaco+
zestaw 2 narzędzi do bbq monaco+zestaw 2 narzędzi do bbq monaco+zestaw 2 narzędzi do bbq monaco+zestaw 2 narzędzi do bbq monaco+
Opis produktu:
Producent: Boska
Numer artykułu: BO-320045
Numer EAN: 8713638053493
Zestaw 2 stalowych narzędzi BBQ Monaco+ ułatwi Ci grillowanie Twoich ulubionych potraw.

W skład zestawu wchodzi:
- pęseta do delikatnych kawałków mięs i warzyw,
- szeroka łopatka do burgerów i nie tylko!

Narzędzia, są wykonane w 100% ze stali nierdzewnej, na powierzchni roboczej wytłoczono diamentowy wzór, co zapewnia pewny chwyt przy obracaniu, wkładaniu i zdejmowaniu potraw z grilla, a dodatkowo zapobiega przypadkowemu wyśliźnięciu się i przywarciu do narzędzia.

Zestaw sprawdzi się zarówno na grillu, jak i w kuchni. Dołączone haki w kształcie litery S w zestawie ułatwią przechowywanie.

Profesjonalna pęseta do grilla Monaco+ pozwala bezpiecznie obchodzić się z kawałkami mięsa, ryb i warzyw na grillu. Dzięki ostrym końcówkom i romboidalnemu wzorowi, takie przysmaki jak skrzydełka z kurczaka i plastry cukinii, to bułka z masłem do podniesienia i przewrócenia. To poręczne narzędzie, które jest popularne wśród wielu szefów kuchni i ekspertów od grillowania.

Łopatka do BBQ Flipper Monaco+ dzięki prostym, ostrym krawędziom łatwo wśliźnie się pod burgery i warzywa. Krótka rączka zapewnia pełną kontrolę w trakcie pracy, a szeroka powierzchnia łopatki umożliwia jeszcze lepsze dociśnięcie i spłaszczenie grillowanych mięs.

Zestaw BBQ Monaco+ do grillowania to Twój partner podczas grillowania.

Narzędzia można myć w zmywarce, ale po zakończeniu cyklu należy je natychmiast wyjąć i osuszyć jak każde stalowe narzędzie.

Materiał: stal nierdzewna.

Przybliżone wymiary pęseta:
długość - 35cm,
szerokość - 2cm,
długość pokryta wzorem - 4cm,
szerokość pokryta wzorem - 0,5cm.

Przybliżone wymiary łopatka:
długość - 33,5cm,
szerokość - 8,3cm,
długość robocza - 14cm,
długość rączki - 17cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość - 38cm,
długość - 13cm,
szerokość - 5cm.

Przybliżona waga brutto: 0,345kg.

Opakowanie: Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.


Polecane produkty
Mini szczypce ze stali nierdzewnej.
ASOBU Butelka termiczna URBAN PASTEL BLUE 473ml
Młynek Levo został wykonany z drewna jesionu, któremu nadano naturalny, płynny kształt.
Promocja
Zestaw czterech filiżanek do kawy w czarnym kolorze z kolekcji Eat Pop.
Promocja
ASOBU Butelka termiczna H2 AUDIO MINT 500ml
Końcówka serii