Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAsobu ORBAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Aktywny Schładzacz do Wina Platynowy JH
aktywny schładzacz do wina platynowy jh
aktywny schładzacz do wina platynowy jhaktywny schładzacz do wina platynowy jhaktywny schładzacz do wina platynowy jhaktywny schładzacz do wina platynowy jh
Opis produktu:
Producent: Vacu Vin
Numer artykułu: VV-38805626
Numer EAN: 8714793308053
Aktywny schładzacz do wina w kolorze platynowym i z fakturą mniejszych i większych spiral. Przyciąga wzrok dyskretnym urokiem.
Schładzacz to pomysłowy gadżet, który pozwala bardzo szybko schłodzić trunek w butelce i przez dłuższy czas utrzymać niską temperaturę wina.
Aktywny schładzacz przypomina rękaw, który nasuwa się bezpośrednio na butelkę. W środku jest wypełniony wkładem chłodzącym, zaś na zewnątrz ma platynowy kolor.
Aktywny schładzacz w ciągu 5 minut oziębia wino. Nie ma więc potrzeby długotrwałego chłodzenia w lodówce.
Wino pozostaje zimne przez kilka godzin.
Przed pierwszym i każdym kolejny użyciem schładzacz należy umieścić w zamrażarce na co najmniej 4 godziny lub całą noc. Nieużywany schładzacz najlepiej trzymać w zamrażarce, dzięki temu będzie gotów do użycia w dowolnej chwili.
Schładzacz nadaje się do wielokrotnego użytku i jest bardzo trwały.
Jest przeznaczony do butelek o pojemności od 700 ml do 1 litra.

Materiał: tworzywo sztuczne, wkład chłodzący.

Przybliżona wysokość rękawa 17,6cm, średnica zewnętrzna 9,5cm, średnica wewnętrzna 7,5 po naciągnięciu +1,5cm . Pasuje na standardową butelkę wina o pojemności 0, 7 do 1 L

Przybliżone wymiary brutto: wysokość 21cm, długość 14,7cm, szerokość 3 cm
Przybliżona waga brutto: 0,271kg
Polecane produkty
ASOBU Butelka THE BARKELY PINK 1,48L
Skyline jest flagowym produktem linii Vitality, zwycięzcą nagrody Good Design Awards z roku 2018, reprezentującym elegancję oraz wygodę.
Nóż okrągły do pizzy stalowy.
Butelka o pojemności 125ml wyposażona w nalewak ROLL-ON.
Promocja
Szczypce do ości, wykonane ze stali nierdzewnej.